Poniedziałek, 16 maja
Imieniny: Andrzeja, Szymona
Czytających: 6962
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kowary: Olimpia zwycięża w pierwszym test–meczu

Poniedziałek, 20 lipca 2015, 19:00
Aktualizacja: 19:02
Autor: MDvR
Kowary: Olimpia zwycięża w pierwszym test–meczu
Fot. archiwum
Mająca trzecioligowe aspiracja ekipa Olimpii Kowary wygrała 3:2 w swoim pierwszym sparingu przed startem nowego sezonu. Podopieczni Aleksieja Tiereszczenki pozostawili w pokonanym polu przedstawiciela wałbrzyskiej klasy okręgowej Zdrój Jedlinę Zdrój.

Do przerwy niżej notowani rywale remisowali z Olimpią 1:1. Po zmianie stron kowarzanie zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść zwyciężając w całym spotkaniu 3:2. Bramki dla triumfatorów w tym meczu strzelili Zatylny, Kalnmcies i Kędzierski.

- Trener Tiereszczenko nadal ocenia przydatność do drużyny dwóch Łotyszy. W niedzielę z urlopu wrócił Mateusz Kraiński. Pozytywny występ zaliczył młody bramkarz Marcel Lizak z rezerw wrocławskiego Śląska, który prawdopodobnie zostanie w naszym klubie, zwłaszcza, że ma status młodzieżowca. Od jutra testowany będzie słowacki bramkarz występujący na poziomie rodzimej ekstraklasy. Nadal na wakacjach przebywa Damian Chajewski i Sebastian Szujewski. Olimpia zdecydowana jest na transfer Ziółkowskiego z BKS-u Bolesławiec, dlatego w tym tygodniu podejmiemy wszelkie kroki w tym kierunku - czytamy na oficjalnej stronie Olimpii Kowary.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group