Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 14 stycznia
Imieniny: Feliksa, Niny
Czytających: 12444
Zalogowanych: 103
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

IV-liga: Olimpia wraca z tarczą

Poniedziałek, 18 sierpnia 2014, 0:24
Aktualizacja: 0:27
Autor: MDvR
IV-liga: Olimpia wraca z tarczą
Fot. Tor
Aż pięć bramek padło w inauguracyjnym spotkaniu IV–ligi dolnośląskiej pomiędzy Zjednoczonymi Żarów a Olimpią Kowary. Gospodarze walczyli dzielnie, ale przegrali 2:3 z drużyną z Kowar.

Do przerwy goście prowadzili 1:0 po trafieniu Mariusza Malarowskiego i choć sytuacji bramkowych mieli jak na lekarstwo, to wydawało się, że miejscowi nie będą w stanie zagrozić faworytowi tego starcia. Zjednoczeni jednak powalczyli i doprowadzili do wyrównania za sprawą Przemysława Kloca. Kolejne minuty należały do Olimpii, która wyszła na dwubramkowe prowadzenie za sprawą Sebastiana Kędzierskiego i Damiana Chajewskiego. W końcówce Krzysztof Goździejewski trafił jeszcze z jedenastu metrów, ale na więcej zabrakło czasu.

Zjednoczeni Żarów - Olimpia Kowary 2:3 (0:1)

Zjednoczeni: Hruszowiec, Marszałek, Drąg, Chłopek, Ciupiński, Kołodziej, Czoch, Uszczyk, Goździejewski, Zyl, Felich oraz Jernutowski, Kloc

Olimpia: Gilewski, Szczęsny, Han, Smoczyk, Kraiński, Szaraniec (81' Szeliga), Malarowski, Rudnicki (52' Udod), Chajewski (90' Denis), Krupa, Dregan (68' Kędzierski)

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Jaki masz stosunek do zbiórek, akcji charytatywnych?

Oddanych
głosów
296
Staram się pomagać wszystkim
31%
Pomagam tylko osobom, które znam
37%
Nie biorę udziału w taki akcjach
32%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Tak wyglądały zimy w przedwojennej Polsce
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Turystyka
Z Jeleniej Góry do Ameryki
 
Jelonka wczoraj
"Zrób to sam" – kolorowy szklany wisior
 
Czechy
Przejdź się najdłuższym mostem wiszącym na świecie
 
Aktualności
Od dzwonów do kas fiskalnych. Niezwykła historia w Kowarach
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group