Zalogowanych: 2

Kluczbork: Olimpia lepsza od pierwszoligowca!

Czwartek, 3 grudnia 2015, 21:37
Aktualizacja: 21:47
Z bardzo dobrej strony pokazali się piłkarze Olimpii Kowary w kończącym rok 2015 meczu sparingowym. Podopieczni Aleksieja Tiereszczenki będący liderami IV ligi dolnośląskiej pokonali w spotkaniu kontrolnym przedstawiciela I ligi MKS Kluczbork 3:2.

Pierwsza połowa przebiegła zdecydowanie pod dyktando kowarzan, którzy wyszli na prowadzenie już w 15. minucie. Mateusz Baszak znakomicie obsłużył Daniela Gałacha, a temu pozostało tylko wpakować futbolówkę do sieci. Do przerwy jeszcze dwukrotnie zdołaliśmy pokonać golkipera gospodarzy, a uczynili to Mateusz Baszak i Damian Chajewski. Po zmianie stron inicjatywę przejęli miejscowi, ale udało im się tylko zmniejszyć rozmiary porażki.

MKS Kluczbork - Olimpia Kowary 2:3 (0:3)

MKS: Rudnicki (46' Pogorzelec), Orłowicz (46' Droszczak), Ganowicz, Gierak, Uszalewski (46' Brodziński), Deja (46' Kasperkiewicz), Nowacki, Machaj, Wereszczak (46' Birškys), Kojder, Kowalczyk.

Olimpia: Kazakow, Chajewski, zawodnik testowany, Harbar, Bębenek, Zieliński, Stocki, Omeļjanenko (75' Szeliga), Gałach (75' Kędzierski), Krupa (87' Romanowski), Baszak (75' Zatylny)