Kotlina Jeleniogórska: Okręgówka finiszuje

Niedziela, 11 czerwca 2006, 0:00
Aktualizacja: Niedziela, 11 czerwca 2006, 19:04
Autor: Łukasz Stawski
W sobotę (10 bm.) odbyły się mecze, które niewiele zmieniły na górze i dole tabeli.

Lotnik wygrał 6:3 (4:0) z Piastem Czerwona Woda. Bramki: Jarosław Kondraciuk 5 i Michał Zieliński 1. Gospodarze zagrali na luzie w tym spotkaniu. W pierwszej połowie uzyskali zdecydowaną przewagę i po trzech bramkach J. Kondraciuka i jednej M. Zielińskiego prowadzili 4:0.

W drugiej połowie odpuścili nieco i goście zdobyli dwa gole: w 50. z rzutu wolnego i 57. strzałem zza linii pola karnego. Potem J. Kondraciuk zdobył dwie bramki i goście jeszcze zrewanżowali się jednym celnym trafieniem w 80 min., ustalając wynik meczu. Pod koniec spotkania na boisko weszło dwóch juniorów: Piotr Kochan i Mateusz Zawadzki.

<b>Ponadto:</b> Włókniarz Mirsk pomęczył się z Areca Bazalt Sulików, ale wygrał 2:1, Granica Bogatynia pokonała Olimpię Kowary 1:0, Woskar wygrał z Orłem Wojcieszów 1:0 (0:0). Bramka: Przemysław Biernat 75. min. i Karkonosze Jelenia Góra dość pechowo przegrały z Olimpią w Kamiennej Górze 0:2 (0:2), tracąc bramki na początku meczu, w tym jedną samobójczą.

<b>Pozostałe spotkania:</b> Sparta Zebrzydowa - GKS Raciborowice 0:2 (0:1), Olimpia Jędzrzychowice - Piast Zawidów 5:1.

Dzisiaj (11 bm.) odbędzie się jeszcze mecz Gryf Gryfów Śl. - Czarni Lwówek.