Wtorek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 12205
Zalogowanych: 20
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Ograniczenia w magistracie Karpacza

Poniedziałek, 16 marca 2020, 9:13
Aktualizacja: Wtorek, 17 marca 2020, 6:08
Autor: WAC
Karpacz: Ograniczenia w magistracie Karpacza
Fot. WAC
W związku z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca od dziś (16.03) wstrzymane zostanie osobiste załatwianie spraw w Urzędzie Miejskim. Urzędnicy nie przerywają jednak pracy.

Magistrat zachęca do korzystania z korespondencji elektronicznej i tradycyjnej. Szereg usług można załatwić drogą mailową: kancelaria@karpacz.eu lub przez ePUAP https://epuap.gov.pl/. Sprawy będzie można wyjaśniać także telefonicznie. W wejściu do budynku głównego oraz budynku B zostanie wywieszona lista z numerami do urzędników odpowiedzialnych za poszczególne sprawy. Jest ona także dostępna na stronie internetowej Urzędu

W celu uniknięcia bezpośredniego kontaktu, w budynku głównym przy kancelarii, zostanie umieszczona skrzynka podawcza, w której będzie można zostawić dokumenty. Sprawy będą załatwiane na bieżąco.

W sposób szczególny przyjmowani będą klienci Urzędu Stanu Cywilnego. Chodzi o obsługę spraw w zakresie aktów, które mogą być istotne dla mieszkańców, a nie da się ich załatwić drogą elektroniczną (akt urodzenia, akt zgonu). Przez cały czas pracuje Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego.

Twoja reakcja na artykuł?

1
25%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
50%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
25%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group