Sobota, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 7915
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Odpowie za rozbój z nożem

Sobota, 17 października 2009, 8:40
Aktualizacja: 8:41
Autor: TEJO
Zastraszył nieznajomego człowieka nożem i zażądał wydania telefonu komórkowego. Przestępcy poszukiwano, bo czekała na niego cela za wcześniejsze kradzieże. Teraz w więzieniu spędzi co najmniej trzy lata.

Do zdarzenia doszło w Cieplicach. 27-letni bandyta na początku miesiąca na jednej z ulic w Cieplicach zastraszył nożem pokrzywdzonego i zażądał od niego wydania telefonu komórkowego. – Początkowo pokrzywdzony stawiał opór, ale gdy sprawca próbował zadawać ciosy nożem oddał mu komórkę – mówi podinsp. Edyta Bagrowska z policji.

Poszkodowany powiadomił policję. Funkcjonariusze w oparciu o zebrane materiały oraz rysopis sprawcy napadu wytypowali 27-latka jako podejrzewanego o to przestępstwo. – Zatrzymali go w miniony czwartek w mieszkaniu kolegi, u którego się ukrywał. Okazało się, że był on dodatkowo poszukiwany do odbycia kary ośmiu miesięcy pozbawienia wolności za kradzieże – wyjaśnia E. Bagrowska.

27-latek trafił do policyjnego aresztu. Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi mu kara więzienia na czas nie krótszy od 3 lat.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group