Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 6403
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Odlotowe zabawy u „Krasnala Hałabały”

Środa, 3 czerwca 2015, 12:49
Aktualizacja: Czwartek, 4 czerwca 2015, 8:25
Autor: AP
Jelenia Góra: Odlotowe zabawy u „Krasnala Hałabały”
Fot. AP
Dzień Dziecka w przedszkolu Nr 11 „ Krasnala Hałabały„ w Sobieszowie jest hucznie obchodzony. Wszyscy wychowankowie mają wtedy swoje święto, a nauczyciele wraz z radą rodziców, dokładają starań, aby dzień był przez dzieci długo pamiętany. Stało się już tradycją, że zabawa trwa przez dwa dni.

Pierwszego dnia zorganizowano festyn rodzinny, na którym wręczano dyplomy dzieciom, które kończą edukację przedszkolną oraz podziękowano ich rodzicom. Natomiast w programie artystycznym rodzice wraz ze swoimi pociechami popisywali się swoimi talentami: tanecznymi, gimnastycznymi, wokalnymi, pisarskimi, gry na perkusji, lepieniem lalek czy tresurą psa.

Zaskoczeniem dla wszystkich był koncert poprowadzony przez panią dyrektor i wykonanie przez panie wychowawczynie min. utworu na dartych gazetach. Występ wszystkim przedszkolakom i zebranym gościom bardzo się spodobał, czemu dali wyraz głośnymi brawami. Po przedstawieniu dzieci wraz ze swoimi rodzicami przeszli na plac zabaw, gdzie mogli potańczyć przy muzyce i posilić się kiełbaskami upieczonymi na ognisku.

Drugiego dnia w przedszkolnym ogrodzie czekała na dzieci dmuchana zjeżdżalnia i zamek oraz cukrowa wata i popcorn. Pogoda dopisała, humory również. - Było fantastycznie - zgodnym chórem mówiły dzieci i już z niecierpliwością czekają na następny festyn.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group