Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 6520
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Od jutra na zakupy do sklepu Real na Zabobrzu

Środa, 13 marca 2013, 7:26
Aktualizacja: Sobota, 5 września 2020, 5:35
Autor: Angela
Jelenia Góra: Od jutra na zakupy do sklepu Real na Zabobrzu
Fot. Inwestor
Na czwartek (14.03) na godz. 8.00 zaplanowano otwarcie nowego sklepu Real, który w Galerii Sudeckiej zastąpi dotychczasowy Carrefour. – Otwarcie sklepu Real jest dla nas zakończeniem pierwszego etapu rozbudowy Galerii Sudeckiej – mówi Paweł Słupski ze Spółki Echo Investment. – Drugi etap czyli rozbudowa obiektu rozpocznie się w II kwartale roku i potrwa około 12 miesięcy – dodaje P. Słupski.

Obecnie wewnątrz zmieniło się niewiele. Jest inny układ półek, który Real dostosował do swoich standardów, ale powierzchnia tego sklepu jest porównywalna z Carrefourem. Na pasażu pozostały też sklepy, które dotychczas miały tam swoją siedzibę. Jako jedyny przeniesiony w inne miejsce został GO Sport, bowiem w części, gdzie funkcjonował ostatnio, będą przebywać robotnicy, którzy w drugim etapie prac rozpoczną rozbudowę obiektu o część rozrywkową (w tym 7- salowe kino sieci Helios) oraz część gastronomiczną i usługową.

- W II kwartale br. planujemy wyłonić generalnego wykonawcę i rozpocząć prace nad rozbudową Galerii Sudeckiej – mówi Paweł Słupski. - Obecnie obiekt ma 19 tys. m kw. powierzchni handlowej. Galeria Sudecka będzie miała docelowo 30 tys. mkw. powierzchni handlowej, gdzie znajdzie 80 sklepów m.in. takich marek, jak: Reserved, Olive, House, Cropp, Nike, Mohito, Sinsay, a także wiele innych butików, punktów usługowych, kawiarni i restauracji. Otwarcie Galerii Sudeckiej zaplanowane jest na wiosnę 2014 roku – dodaje P. Słupski.
Firma cały czas prowadzi zaawansowane rozmowy w celu pozyskania do galerii przedstawicieli innych markowych sklepów.

Spółka Echo Investment posiada również decyzję o zezwoleniu na m.in. budowę ronda, które będzie stanowić centralny punkt układu komunikacyjnego tzw. obwodnicy miasta okalającej obiekt od strony zachodniej i północnej, łączącego się z ul. Legnicką oraz z drogą wojewódzką w kierunku Wrocławia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (84) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group