Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 5377
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: – Oby święta były spokojne – życzono policjantom

Wtorek, 23 grudnia 2008, 13:37
Aktualizacja: 22:09
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: – Oby święta były spokojne – życzono policjantom
Fot. TEJO
– Niech was nic podczas tych świąt nie oderwie od rodziny – życzył podwładnym komendant miejski policji insp. Zbigniew Ciosmak na uroczystym opłatku, na który zostali zaproszeni władze miasta i województwa oraz dziennikarze i osoby zaprzyjaźnione z policją.

– Nie będę wyliczał statystyk. Powiem tylko, że mijający rok był lepszy jeśli chodzi o poczucie bezpieczeństwa. Niech następny będzie jeszcze lepszy – życzył komendant Z. Ciosmak policjantom. Do życzeń dla stróżów prawa, którzy licznie wypełnili policyjną izbę pamięci w gmachu komendy miejskiej, dołączył się kapelan policji ks. Jerzy Gniatczyk, który intonując kolędę „Wśród nocnej ciszy” rozdał zgromadzonym opłatek.

– Wasz mundur zobowiązuje do reprezentowania prawa w Polsce, abyście to godnie czynili. A Boże Narodzenie przypomina nam o człowieku w kontekście przyjścia na świat Chrystusa i inspiruje nas, abyśmy się sobie sami przyjrzeli. Niech was, jako mundurowych, spajają coraz bardziej rodzinne więzi – mówił ksiądz Jerzy.

Życzenia składał także prezydent Marek Obrębalski (przybył z zastępcami Jerzym Łużniakiem i Zbigniewem Szereniukiem), starosta Jacek Włodyga, przewodniczący Sejmiku Wojewódzkiego Jerzy Pokój, prokurator rejonowy Adam Kurzydło oraz przedstawiciel policyjnych emerytów. – Abyście te święta spędzili spokojnie i wypoczęli bez nagłych wezwań – mówił.

Później wszyscy życzyli sobie wzajemnie wesołych świąt i szczęśliwego Nowego Roku. Do życzeń spokojnego okresu świąteczno-noworocznego dla wszystkich policjantów dołącza się także redakcja Jelonki.com

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group