Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 7964
Zalogowanych: 20
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

KOWARY: Obrazki z Jeleniej Góry nad Jedlicą

Niedziela, 28 lutego 2010, 8:44
Aktualizacja: 8:47
Autor: Ania
KOWARY: Obrazki z Jeleniej Góry nad Jedlicą
Fot. .....
Do końca marca w Miejskim Ośrodku Kultury w Kowarach będzie można oglądać pokonkursową wystawę pod tytułem „Jelenia Góra i Jeleniogórzanie 2009”.

Po raz 13. prezentowane są najlepsze prace, plon tradycyjnego konkursu organizowanego z okazji Września Jeleniogórskiego. Wernisaż wystawy odbył się w miniony piatek. Przybyło na niego wiele osób z Jeleniej Góry, Kowar i okolicznych miejscowości. Obecny był prezes Jeleniogórskiego Towarzystwa Fotograficznego Tadeusz Biłozor.

– JTF w 2011 będzie obchodziło Jubileusz 50 -lecia swego istnienia. Wielu znanych w Jeleniej Górze i w kraju fotografików przewinęło sięprzez JTF. Bo Jelenia Góra i jej okolice, a przede wszystkim Karkonosze, zawsze były i są nadal atrakcyjnym tematem dla fotografujących – mówił podczas otwarcia kurator wystawy Marek Mikrut.
– Liczne wystawy, plenery i prelekcje na tematy zarówno techniczne i artystyczne organizowane przez JTF, wpisały się na stałe w krajobraz kulturalny Jeleniej Góry i powiatu jeleniogórskiego.

Konkurs odbył się pod patronatem Prezydenta Miasta Jelenia Góra, Marka Obrębalskiego. Organizatorami wystawy są Miejski Ośrodek Kultury w Kowarach oraz Jeleniogórskie Towarzystwo Fotograficzne. Oglądanie zdjęć umilał publiczności zespół romski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group