Czwartek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 8386
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Oblał przyjaciółkę benzyną i chciał podpalić

Piątek, 3 lipca 2009, 11:44
Aktualizacja: 11:50
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Oblał przyjaciółkę benzyną i chciał podpalić
Fot. .....
Niewiele brakowało do tragedii w jednym z mieszkań przy ulicy Hallerczyków w Jeleniej Górze. Pijany mężczyzna wylał na swoją przyjaciółkę pięć litrów benzyny i zagroził, że ją podpali. Wcześniej sąsiadka zabrała z pomieszczenia 14–miesięczne dziecko.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed północą. Do mieszkania 33-latki przyszedł 49-letni jej przyjaciel. Po pewnym czasie wywiązała się między nimi awantura. Słyszała to sąsiadka, która zabrała z lokalu płaczące małe dziecko, którym się zajęła.

Po jej wyjściu mężczyzna wziął pięciolitrowy kanister i oblał etyliną lokatorkę i jej mieszkanie. Zagroził, że ją podpali. Przerażona kobieta zadzwoniła po pomoc. Na miejsce pojechali strażnicy miejscy i policja.

Okazało się, że agresor był kompletnie pijany. Kobieta również była nietrzeźwa. Mężczyzna został zatrzymany, obezwładniony i odwieziony do policyjnego pomieszczenia zatrzymań, gdzie pozostał do wytrzeźwienia. Napastnik najprawdopodobniej odpowie za spowodowanie zagrożenia dla życia i zdrowia przyjaciółki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (34)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group