Czwartek, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 3216
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Obcy i brudy

Wiadomości: Dolny Śląsk
Środa, 29 listopada 2006, 0:00
Autor: TEJO
Ośmiu cudzoziemców, którzy usiłowali przekroczyć granicę wbrew przepisom zatrzymali funkcjonariusze Łużyckiego Oddziału SG. Cofnęli także do Niemiec dwa kolejne transporty odpadków.

Na drogowym przejściu granicznym w Jędrzychowicach w ręce pograniczników wpadły dwie Ormianki z dzieckiem, Ukrainka oraz obywatel Rosji narodowości czeczeńskiej.

– Wszyscy cudzoziemcy usiłowali przekroczyć granicę na podstawie sfałszowanych dokumentów – informuje por. Jolanta Woźniak, rzeczniczka prasowa ŁOSG.

Funkcjonariusze SG ustalili, że zatrzymana wraz z dzieckiem kobieta, która podawała się za obywatelkę Armenii, w rzeczywistości jest Ukrainką.
Z ośmiu zatrzymanych obcokrajowców, dwóch mężczyzn – Ukraińców- zamierzało przekroczyć granicę do Niemiec poprzez pokonanie mostu kolejowego. Patrol funkcjonariuszy SG pokzyżował plany Ukraińcom. Wszyscy cudzoziemcy pozostają w dyspozycji pograniczników.

Strażnicy graniczni w Jędrzychowicach odmówili także wjazdu dwóm transportom odpadów, (11 ton) w postaci złomu samochodowego. Żaden z przewoźników zawróconych transportów nie miał wymaganych dokumentów na wwóz odpadów do Polski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~marcyś 29-11-2006 12:52
Jak tak bardzo chcą do polski to ich puścić będzie więcej rąk do pracy.Bo teraz narzekają że niema kto pracować.
~evq 29-11-2006 13:04
ale beda ci mieszkac w blokach i brudzic i niepłacic
~Cocha S_BW 29-11-2006 14:25
Funkcjonariusze SG ustalili, że zatrzymana wraz z dzieckiem kobieta, która podawała się za obywatelkę Armenii, w rzeczywistości jest Ukrainką. Z ośmiu zatrzymanych obcokrajowców, dwóch mężczyzn – Ukraińców- zamierzało przekroczyć granicę do Niemiec poprzez pokonanie mostu kolejowego. Patrol funkcjonariuszy SG pokzyżował plany Ukraińcom. -sa prawie tak samo dobrzy jak strazacy!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group