Sobota, 20 sierpnia
Imieniny: Bernarda, Sobiesława
Czytających: 5570
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: O pustynnej przygodzie w Muzeum Przyrodniczym

Piątek, 20 czerwca 2014, 8:13
Aktualizacja: 8:16
Autor: Manu
Jelenia Góra: O pustynnej przygodzie w Muzeum Przyrodniczym
Fot. Archiwum Organizatora
W czwartek (26 czerwca) o godz. 19.00 w Muzeum Przyrodniczym (przy ul. Cieplickiej 11 A, w zespole poklasztornym), w “cyklu czwartkowym”, prelekcję pt. “Tunezja – pustynna przygoda u bram Sahary” połączoną z prezentacją multimedialną poprowadzi Kamil Basiński. Wstęp wolny.

Od kilkunastu lat w Muzeum Przyrodniczym w Jeleniej Górze, zawsze w czwartek (w okresie od września do czerwca), odbywają się prelekcje w cyklu czwartkowym, ilustrowane przeźroczami, których tematem są: przyroda całego świata, ekologia, najpiękniejsze miejsca na kuli ziemskiej, relacje z wypraw i podróży.

W ostatni czwartek czerwca w programie: “Tunezja - pustynna przygoda u bram Sahary”. Prowadzi Kamil Basiński. - Tym razem wspólnie odwiedzimy Tunezję – informują organizatorzy. - W skwarze letniego słońca dotrzemy do pozostałości rzymskich i fenickich. Pustynny bezkres przemierzymy na grzbiecie wielbłąda, zobaczymy bajeczny krajobraz rodem z filmu “Gwiezdne wojny” George'a Lucasa. Daktyle i jadalne kaktusy pozwolą pełniej rozkoszować się podróżą u bram Sahary. Cień odnajdziemy pośród wspaniałych drzew w oazach - dodają.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group