Wtorek, 22 czerwca
Imieniny: Pauliny, Jana, Tomasza
Czytających: 3785
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: O promocji z cieplickim priorytetem

Piątek, 25 marca 2011, 9:07
Aktualizacja: 9:08
Autor: RED
JELENIA GÓRA: O promocji z cieplickim priorytetem
Cieplice. Dawna rozlewnia Marysieńki. Wcześniej – Ludwigsbad. Uzdrowiskowej części miasta przydałoby się wznowienie "produkcji" miejscowej wody mineralnej.
Fot. TEJO
Prezydent Jeleniej Góry Marcin Zawiła, spotkał się z dyrektorem Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej, Rajmundem Papiernikiem.

Omawiano zakres potrzeb promocyjnych miasta w kontekście programu prac DOT i możliwości włączenia Jeleniej Góry w ten program. – W świetle działań inwestycyjnych w Cieplicach jest dla nas istotne, by ten rejon miasta został zauważony przez inwestorów, głównie z branży szeroko pojętych usług turystycznych i sanatoryjnych – powiedział Marcin Zawiła.

Z różnych źródeł zostanie w najbliższym czasie zainwestowanych w Cieplicach ok. 200 mln zł, a możliwość przyjęcia środków inwestycyjnych tej części miasta jest większa. – Z jednej więc strony inwestujemy sami, z drugiej – inwestują podmioty zewnętrzne (m.in. KGHM i nieco mniejsi inwestorzy prywatni), z trzeciej – korzystamy z szerokich projektów promocyjnych (np. Uzdrowiskowy Dolny Śląsk), a z czwartej – musimy wykorzystywać każdy sposób pokazywania Cieplic, choćby przez DOT, co jest naturalnym wsparciem naszych starań o pozyskanie kolejnych podmiotów, zainteresowanych rozwojem Cieplic – podał Cezary Wiklik, rzecznik Urzędu Miasta w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group