Sobota, 16 stycznia
Imieniny: Waldemara, Włodzimierza
Czytających: 7655
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Superliga: O pierwsze punkty z KSS Kielce

Piątek, 9 września 2011, 13:37
Aktualizacja: 21:20
Autor: MDvR
Superliga: O pierwsze punkty z KSS Kielce
Fot. Tomasz Raczyński
W najbliższą sobotę kibiców szczypiorniaka czeka kolejna gratka. W ramach 2. kolejki PGNiG Superligi jeleniogórski KPR podejmie KSS Kielce.

Nasz najbliższy przeciwnik w oczach ekspertów jest faworytem tego spotkania. Zespół prowadzony przez doskonale znanego jeleniogórskim kibicom Zdzisława Wąsa był rewelacją poprzedniego sezonu, zajmując piąte miejsce, kwalifikując się do Pucharów Europejskich Challenge Cup.

Kielecki team przed sezonem wzmocnił się dwoma zawodniczkami. Bułgarka Stevka Agova i Kamila Skrzyniarz wyróżniały się w ostatnim meczu KSS-u przeciwko Startowi Elbląg i to właśnie na te zawodniczki podopieczne Małgorzaty Jędrzejczak powinny zwrócić szczególną uwagę, jeżeli chcą wygrać to spotkanie.

W naszym zespole trwa pełna mobilizacja przed tym pojedynkiem. Wszystkie dziewczyny znają wagę tego meczu i wierzą w zdobycie kompletu punktów. Pod znakiem zapytania stoi występ Beaty Skalskiej, która boryka się z kontuzją dłoni. Jej występ będzie zależał od decyzji lekarzy i jej samej.

Początek meczu KPR - KSS zaplanowano na 10 września, godzina 17:00 – hala MOS-u Złotnicza 12 w Jeleniej Górze. Cena biletu to 5 zł, studenci i uczniowie po okazaniu legitymacji wchodzą za darmo. Wszystkich kibiców zapraszamy do dopigowania jeleniogórzanek.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group