Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 7399
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

z kraju: O krok od medalu badmintonistów

Wtorek, 1 grudnia 2009, 11:40
Aktualizacja: 11:42
Autor: ahawer
W dniach 28–29 listopada w Łańcucie obyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w badmintonie. W turnieju wzięło udział tylko 8 najlepszych drużyn z Polski wyłonionych na podstawie zdobytych punktów w rywalizacji zawodników.

W zawodach udział wzięli również zawodnicy jeleniogórskiego KS „CHOJNIK” w składzie: Wojciech Cerazy, Jakub Poraszka, Michał Szymczak oraz Arkadiusz Słupek.
Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze zajmując wysoka, choć chyba najgorszą dla zawodników 4 lokatę. Należy wspomnieć iż jeleniogórscy zawodnicy wyprzedzili w końcowej rywalizacji takie kluby jak Technik Głubczyce (kolebka wielu Mistrzów Polski ) czy kluby z Warszawy.
Trener Adam Słomka nie krył zadowolenia po zawodach chwaląc zawodników, to wielki sukces naszych badmintonistów dodał. Wynik uzyskany przez naszych juniorów młodszych jest obok 4 miejsca z przed roku juniorek młodszych oraz srebrnego medalu z Pawła Słomki w grze podwójnej z tegorocznych Mistrzostwach Polski Juniorów wielkim sukcesem co pozwala KS ”CHOJNIK” na zdobywanie wielu punktów w rywalizacji dzieci i młodzieży w Polsce, a tym samym promocji miasta Jelenia Góra na arenach całego kraju.
Te wyniki są bardzo mocno dostrzegane są przez wielu trenerów z innych klubów w kraju, którzy również gratulowali naszym zawodnikom i trenerowi widząc, że jeleniogórscy badmintoniści zrobili ogromny postęp w ciągu ostatniego roku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
8
Coraz lepiej
25%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
25%
Nie najlepiej
13%
Wciąż fatalnie
38%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group