Środa, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 12602
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nudny szlagier

Niedziela, 26 sierpnia 2007, 0:00
Autor: KED
Jelenia Góra: Nudny szlagier
Fot. Dariusz Gudowski
W II kolejce klasy B KKS Jelenia Góra uległ Metgumowi Podgórzyn 1:2

Mecz KKS z Metgumem, który zapowiadał się jako szlagier II serii spotkań w grupie II B klasy rozczarował. Spotkanie było mało interesujące, gra toczyła się głównie w środku pola, zaś sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo. W całym meczu lekką przewagę mieli KKS - iacy jednak to goście z Podgórzyna byli groźniejsi i skuteczniejsi pod bramką rywala.

Jako pierwsi doskonałą okazję na zdobycie prowadzenia mieli gospodarze, jednak w 35 minucie ich napastnik Bartosz Borecki, który po podaniu z głębi pola znalazł się sam przed bramką Metgumu, fatalnie spudłował, oddając strzał ponad poprzeczkę. W 40 min. pierwszego gola meczu przepięknym uderzeniem z ponad 20 metrów zdobył gracz z Podgórzyna Paweł Mróz.

Początek drugiej polowy stał pod znakiem optycznej przewagi gospodarzy, która jednak nie przekładała się na tworzone sytuacje bramkowe. W 59 min. było już 2:0 dla Metgumu, a gola po indywidualnej akcji, uderzeniem w długi róg, strzelił Jakub Wyderkowski. Trzy minuty później gospodarze zdobyli kontaktowego gola, a na listę strzelców uderzeniem z około 8 metrów, po dograniu z rzutu wolnego popisał się Piotr Jankowski. Było to jednak wszystko na co było stać tego dnia jeleniogórzan. Goście z Podgórzyna mogli zdobyć jeszcze jednego gola, jednak w 74 min. Paweł Żak po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, z 2 metrów trafił w poprzeczkę. W końcówce spotkania przewaga KKS była dość znaczna, jednak piłkarze Metgumu umiejętnie się bronili, rozbijając z dala od własnej bramki ataki rywali i dowieźli do ostatniego gwizdka arbitra skromne prowadzenie.

<b>KKS Jelenia Góra - Metgum Podgórzyn 1:2 (0:1)</b>
<b>Bramki:</b> Jankowski 62 min. oraz Mróz 40 min i Wyderkowski 59 min.
<b>KKS:</b> Sikora, W. Dudek, Perebynos, Hofman, T. Dudek, Jankowski, Szczypka, Blekicki, Nowiński, Wdowiak, Borecki (Bakaszyński 51 min., Mikuło 86 min.)
<b>Metgum:</b> Krawczyk, Rychter, K. Ziółkowski, Ignasiak (Jaromin 26 min.), Żak, Polanin (R. Ziółkowski 74 min.), Saniuk, Mróz, Lancewicz (Tarasiuk 57 min.), Wyderkowski, Biel (Linke 46 min.)

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
909
Jest nowy
6%
1-5 lat
14%
5-10 lat
18%
10-20 lat
42%
pow. 20 lat
19%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
5 lat minęło
 
Aktualności
Huczne otwarcie lodowiska
 
Aktualności
Choinka koło Ratusza już świeci
 
112
Oddali hołd zmarłym
 
112
Interwencja pod galerią
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group