Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 5827
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Nowy prezes Karkonoskiego Centrum Gospodarki Odpadami

Piątek, 22 stycznia 2021, 9:34
Autor: WAC
Powiat: Nowy prezes Karkonoskiego Centrum Gospodarki Odpadami
Fot. Fot. Paweł Guszała (archiwum Jelonka.com)
Dotychczasowy przewodniczący Rady Nadzorczej Karkonoskiego Centrum Gospodarki Odpadami Robert Tarsa został nowym prezesem tej spółki.

Procedura obejmowania przez Roberta Tarsę funkcji prezesa KCGO odbyła się niejako na dwie raty. Najpierw w ubiegłym roku decyzją Rady Nadzorczej tej spółki podległej Związkowi Gmin Karkonoskich, jako jej przewodniczący został delegowany (na trzy miesiące) do pełnienia funkcji prezesa, w miejsce odwołanego wcześniej Sebastiana Troczyńskiego. Następnie to samo gremium mianowało go od 1 stycznia 2021 r. pełnoprawnym sternikiem spółki. Jednocześnie na zwolnione przez R. Tarsę miejsce w Radzie Nadzorczej KCGO powołano Stanisława Krasuskiego.

R. Tarsa jest osobą znaną w regionie jeleniogórskim. Ma za sobą długą karierę samorządowca, której ukoronowaniem była funkcja wójta gminy Podgórzyn. Następnie przez wiele lat był dyrektorem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. W ubiegłym roku bez powodzenia startował w konkursie na prezesa Karkonoskiego Systemu Wodociągów i Kanalizacji.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
6
19%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
3%
Smuci
2
6%
Złości
22
71%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (24) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group