Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 9714
Zalogowanych: 34
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nowi piłkarze w Karkonoszach – w sobotę sparing

Piątek, 19 lipca 2019, 12:11
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Nowi piłkarze w Karkonoszach – w sobotę sparing
Fot. Przemek Kaczałko
Piłkarze Karkonoszy trenują już pod okiem byłego obrońcy Górnika Zabrze – Aleksandra Szeweluchina. Frekwencja jest zadowalająca – trenuje zazywczaj około 20 piłkarzy. Wśród nich kilka nowych nazwisk, ale póki co – to głownie młodzieżowcy.

Z piłkarzami, których kibice pamiętają z poprzedniego sezonu (niektórzy jeszcze na urlopach lub szukają nowych klubów), trenuje m.in. Przemysław Kocot, który wraca do Jeleniej Góry m.in. po udanej przygodzie z ŁKS-em Łódź, a także młodzi zawodnicy - Kacper Sutor, który wraca z juniorów Miedzi Legnica oraz Piotr Nowakowski (Juventa Starachowice U19). Jak się dowiedzieliśmy, na najbliższym sparingu spodziewana jest obecność kolejnego młodzieżowca - Jakuba Frankiewicza (stoper, 193 cm wzrostu), który pochodzi z Bogatyni, a ostatnio występował w Centralnej Lidze Juniorów w barwach Górnika Zabrze.

Ósmy zespół czeskiej Dywizji C (czwarta klasa rozgrywkowa) sezonu 2018/2019 będzie pierwszym sparingowym rywalem Karkonoszy Jelenia Góra. Ekipa pod wodzą nowego trenera – Aleksandra Szeweluchina zmierzy się z Czechami na boisku w Dziwiszowie, bowiem ze względów pielęgnacyjnych obiekt przy Złotniczej nie może być użytkowany, a stadion przy ul. Lubańskiej jest w remoncie. Mecz rozpocznie się o godz. 10:00.

Twoja reakcja na artykuł?

9
69%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
8%
Smuci
0
0%
Złości
3
23%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Jaki masz stosunek do zbiórek, akcji charytatywnych?

Oddanych
głosów
543
Staram się pomagać wszystkim
31%
Pomagam tylko osobom, które znam
35%
Nie biorę udziału w taki akcjach
34%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
15 błędów zimowej jazdy, które niszczą silnik
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Pogoda
Wracają ujemne temperatury
 
Kilometry
Czy można przejeżdżać przez skrzyżowanie na pomarańczowym świetle?
 
Karkonosze
Śmierć za śmiercią na Śnieżce
 
Teatr im. Norwida
Orwellowski „1984” na scenie Teatru Norwida
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group