Środa, 1 lutego
Imieniny: Ignacego, Seweryna
Czytających: 4293
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nowa posada dla radnej

Poniedziałek, 22 kwietnia 2019, 6:07
Aktualizacja: Środa, 24 kwietnia 2019, 6:07
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Nowa posada dla radnej
Fot. Przemek Kaczałko (archiwum)
Jeleniogórska radna Prawa i Sprawiedliwości ma nową pracę. Anna Korneć–Bartkiewicz wygrała konkurs na stanowisko pełnomocnika zarządu w jeleniogórskim oddziale Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. Była jedyną kandydatką.

Do obowiązków pełnomocnika zarządu należą: prowadzenie całokształtu spraw wynikających z polityki Zarządu na terenie powiatów: jeleniogórskiego, kamiennogórskiego, lubańskiego, lwóweckiego, zgorzeleckiego, bolesławieckiego i Miasta Jeleniej Góry, zapewnienie prawidłowej organizacji pracy oddziału biura WFOŚiGW w Jeleniej Górze, koordynowanie prac oddziału, weryfikacja i zatwierdzanie spraw przedkładanych na posiedzenia Zarządu.

Wymagania jakie musiał spełnić kandydat to: wykształcenie wyższe, 5 lat doświadczenia zawodowego, umiejętność biegłej obsługi komputera i pakietu MS Office, samodzielność w pracy, wysoka odporność na stres, komunikatywność i wysoka kultura osobista, a także umiejętność dobrej organizacji pracy i obowiązkowość, łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych.

Radna PiS na swoim fanpage'u facebook'owym informuje, że jest specjalistką w zakresie marketingu usług turystycznych i sportowych. W przeszłości Anna Korneć-Bartkiewicz była dyrektorką Biura Poselskiego Marzeny Machałek, pracowała również w Termach Cieplickich, a także działa w klubie Just Swim. Nową posadę (na pełny etat) objęła 1 kwietnia br.

Twoja reakcja na artykuł?

31
18%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
1%
Nudzi
3
2%
Smuci
17
10%
Złości
121
70%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (111)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group