Środa, 29 czerwca
Imieniny: Piotra, Pawła
Czytających: 6407
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Niszczył samochody, bo nie lubi Warszawy

Wtorek, 8 września 2009, 8:09
Aktualizacja: 8:09
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Niszczył samochody, bo nie lubi Warszawy
Fot. Policja
Niecenzuralne słowa na karoserii pojazdów z warszawską rejestracją malował mężczyzna podejrzany o dokonanie co najmniej 30 aktów wandalizmu. Swoje postępowanie tłumaczył policji niechęcią do polityki i do stolicy.

36-letni sprawca wpadł w nocy z 6 na 7 września. Samochodowy pseudograficiarz uszkodził co najmniej 30 razy pojazdy, na których nadwoziu kamieniem wyrysował niecenzuralne słowo.

Niszczył jedynie auta na warszawskich numerach rejestracyjnych, które zaparkowane były na terenie Osiedla Zabobrze. Niektóre z aut uszkodził kilka razy. Właściciele pojazdów poniesione straty oszacowali na kilkanaście tysięcy złotych. Tylko w ciągu ostatniej nocy sprawca uszkodził pięć samochodów różnych marek.

Wpadł w ręce policjantów na gorącym uczynku. Obecnie funkcjonariusze ustalają pokrzywdzonych, podejrzewają również, że mężczyzna może mieć na swoim koncie uszkodzenia samochodów na innych numerach rejestracyjnych – tłumaczy podinsp. Edyta Bagrowska z policji.

Swoje zachowanie 36-latek tłumaczył tym, że „nie lubi miasta stołecznego Warszawy i polityki”. Jeleniogórzanin trafił do policyjnego aresztu. Odpowie za uszkodzenie mienia za co grozić mu może kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (20) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group