Wtorek, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 7755
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Niezwykłe gwiazdy na gwiazdkę

Poniedziałek, 5 listopada 2012, 11:44
Aktualizacja: 11:45
Autor: Angela
Region: Niezwykłe gwiazdy na gwiazdkę
Fot. Organiatorzy
Już wiadomo jakie gwiazdy przyjadą na koncert „Gwiazda na gwiazdkę”, który odbędzie się 14 grudnia 2012 roku o godzinie 18.30 w pięknej sali Hotelu Gołębiewski w Karpaczu (ul. Karkonoska 14). Tym razem z polskiej sceny muzycznej zobaczymy: Kasię Kowalską, Stanisława Soykę, Zbigniewa Zamachowskiego oraz Grzegorza Wilka. Ogólnopolską Galę Charytatywną poprowadzi Monika Richardson oraz Dariusz Maląg.

Koncert „Gwiazda na gwiazdkę” od pięciu lat organizuje Paweł Kaczmarowski wraz ze swoją Fundacją Wspierania Młodych Artystów i Inicjatyw Kulturalnych „Bliżej gwiazd”. W tym świątecznym wydarzeniu bierze udział także zdolna młodzież z całej Polski.

- Koncert umożliwia zaprezentowanie się uzdolnionych wokalnie dzieci i młodzieży na szerszym forum, spełnienie ich marzeń poprzez zetknięcie się z idolem – mówi Paweł Kaczmarowski, pomysłodawca imprezy. - Ukierunkowuje i wspiera młodego człowieka w rozwijaniu jego zdolności, pasji, zainteresowań i marzeń. Ponadto, integruje osoby niepełnosprawne z osobami pełnosprawnymi oraz ze środowiskiem. Wydarzenie to pozwoli poczuć magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia - dodaje.

Tym razem będziemy mieli okazję posłuchać jak śpiewa Daria Barszczyk – niewidoma artystka pochodząca z Bydgoszczy, która wystąpiła jako jedyna Polka na beatyfikacji Jana Pawła II w Rzymie oraz Renata Galik - wszechstronnie uzdolniona niepełnosprawna artystka, autorka wielu tekstów i kompozycji muzycznych.

Ponadto wystąpi dla nas Emilia Woch – najmłodsza artystka rozwijająca swój talent pod skrzydłami Fundacji „Bliżej Gwiazd”, skromna i niezwykle profesjonalna Gabrysia Kowalewska oraz pracowita i wzruszająca Danka Szymańska z Osielska wraz z akompaniującym jej na fortepianie Pawłem Wiśniewskim.

Z Grzegorzem Wilkiem (twarzą Fundacji „Bliżej Gwiazd”, znanym z programu „Jaka to melodia” oraz oratoriów Piotra Rubika) zaśpiewa utalentowana Aleksandra Teklińska.

Bilety dostępne w formie cegiełek można nabyć w cenie 30, 50 i 70 złotych na ebilet.pl,
w Palarni kawy „AROMACAFE” (ul. M. Konopnickiej 2a) koło SPHINX’a w Jeleniej Górze, w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu oraz pod nr tel. 884 074 965 (zamówienia grupowe).

Serdecznie zapraszamy!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy przez całe wakacje pozostanę na miejscu czy też gdzieś wyjadę na tydzień lub dwa?

Oddanych
głosów
439
Pozostanę na miejscu
54%
Gdzieś wyjadę np. nad morze
46%
 
Głos ulicy
Ja lubię sushi, a ja wolę burgery domowe
 
Miej świadomość
Rzucają wyzwanie Orlenowi!
 
Rozmowy Jelonki
Polak, Czech i Niemiec – jak bratanki
 
Kultura
Można napisać recenzję
 
112
Wypadek z autobusem
 
Aktualności
Pobudka przed 4–tą
 
Aktualności
Drogo za gaz, czy będzie taniej?
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group