Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 6832
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Przesieka: Niezłe lokaty naszych kolarzy studentów

Poniedziałek, 26 maja 2008, 19:32
Aktualizacja: Wtorek, 27 maja 2008, 10:38
Autor: JEN, ROB
Przesieka: Niezłe lokaty naszych kolarzy studentów
Fot. Krzysztof Senderak
Jeleniogórski oddział Politechniki Wrocławskiej przeprowadził zawody w kolarstwie górskim, w których uczestniczyło 208 zawodników z 50 uczelni w kraju rywalizowali o mistrzostwo Polski w tej konkurencji.

Całkiem dobrze spisali się dwaj kolarze reprezentujący Wydział Gospodarki Regionalnej i Turystycznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Jeleniej Górze: Andrzej Drahan, który zajął 8. lokatę i Jakub Danielski, zajmując 16. miejsce.

W kategorii mężczyzn zwyciężył Kryspin Pyrgies z Wszechnicy Świętokrzyskiej w Kielcach, przed Adrianem Brzózką (Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku Białej) i Piotrem Sułkiem (Politechnika Opolska).

Nasze panie ukończyły zawody na dalekich miejscach: Katarzyna Kozłowska była 45., Agnieszka Kudlak – 47. a Sandra Kondrat – 52. Wszystkie one reprezentowały Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny w Jeleniej Górze Politechniki Wrocławskiej.
Wygrała Magdalena Balana (Politechnika Rzeszowska) przed Katarzyną Solus (Wszechnica) i Eweliną Ortyl (Politechnika Wrocławska).

Drużynowo (kobiety) zwyciężyła Politechnika Rzeszowska przed Politechniką Wrocławską i Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. ZOD był 17.

Wśród panów studenci Uniwestytetu Ekonomicznego WGRiT w Jeleniej Górze uplasowali się na niezłym 12. miejscu (Jakub Danielski, Dawid Flieger i Adam Drahan), a Politechnika Wrocławska ZOD w Jeleniej Góze na 37. miejscu (Dominik Krzeszowiec, Michał Łyszkiewicz i Przemysław Kujawa). Zwyciężyła Akademia Górniczo Hutnicza w Krakowie, przed Akademią Górniczo Hutniczą w Krakowie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group