Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 2725
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

HARRACHOV: Nieudany start Małysza w Harrachovie, kibice zawiedzeni

Niedziela, 20 stycznia 2008, 20:24
Aktualizacja: 20:26
Autor: ROB
HARRACHOV: Nieudany start Małysza w Harrachovie, kibice zawiedzeni
Fot. Archiwum
Niezbyt dobrze będą wspominać weekendowy wyjazd do Czech kibice Adama Małysza. Pogoda spowodowała, że większość serii odwołano. Sam Małysz sprawił sensację, ale in minus.

Na konkurs w lotach do Harrachova można było dojechać łatwo jak nigdy a to dlatego, że zniesiono kontrole na granicach. Niestety, w Harrachovie pogoda była fatalna, wiał silny wiatr, który uniemożliwiał przeprowadzenie konkursu.

W dodatku potwierdziła się smutna prawda o tym, że idol polskich kibiców jest bez formy. W sobotę Małysz skoczył tylko 130 metrów i był najsłabszy z 34. skoczków. Na jego szczęście, konkurs przerwano a wyniki unieważniono. Sobotni konkurs przełożono na niedzielę rano. Odbyła się jedna seria, w której Małysz zajął 36. miejsce z wynikiem 144,5 m.

Popołudniowy niedzielny konkurs najpierw kilkakrotnie przekładano a w ostateczności, po starcie dwóch skoczków, organizatorzy przerwali zawody.

– Fatalny wyjazd, szkoda gadać – powiedział nam jeden z kibiców. Wśród kibiców skoków pojawiły się smutne opinie, że w ten weekend nastąpił zmierzch Adama Małysza. Oby nie mieli racji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group