Poniedziałek, 27 czerwca
Imieniny: Marii, Władysława
Czytających: 7231
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nietrzeźwi nie świętowali

Poniedziałek, 1 kwietnia 2013, 9:14
Aktualizacja: 9:28
Autor: Angela
Dwóch spało na chodnikach, trzeci próbując iść, upadł i rozbił sobie głowę – mowa o nietrzeźwych, którymi w ostatnich dniach zajmowali się jeleniogórscy strażnicy miejscy. Gdyby nie czujność mieszkańców i pomoc funkcjonariuszy, każdy z nich mógł skończyć tragicznie.

Wczoraj (31.03) kwadrans przed północą, jeden z nietrzeźwych zasnął na chodniku nieopodal przystanku MZK na Podwalu w Jeleniej Górze. Przy temperaturze, która spadła poniżej zera, mógł on nie doczekać rana. Mężczyzna został dobudzony i był w stanie sam pójść do domu.

W sobotę (30.03) inny nietrzeźwy spał przy wejściu do budynku przy ul. Morcinka. Został odwieziony do domu, a po wytrzeźwieniu otrzyma słony mandat za nieobyczajne zachowanie. Tego samego dnia, przed godziną pierwszą w nocy, dyżurny straży miejskiej obserwując monitoring, zauważył kolejnego mężczyznę, który zataczając się próbował iść ul. 1 Maja w kierunku dworca PKP. W pewnym momencie przewrócił się i uderzył głową o chodnik. Na miejsce natychmiast wysłano patrol straży miejskiej i pogotowie, które zabrało jeleniogórzanina do szpitala.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (21) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group