Niedziela, 3 lipca
Imieniny: Jacka, Tomasza
Czytających: 2770
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra/Region: Niepełnosprawni zapraszają na Biesiadę Integracyjną

Środa, 25 czerwca 2014, 9:00
Aktualizacja: 9:39
Autor: Angela
Jelenia Góra/Region: Niepełnosprawni zapraszają na Biesiadę Integracyjną
Fot. Archiwum
W związku z „Europejskim Dniem Protestu Przeciwko Dyskryminacji Osób Niepełnosprawnych” już po raz XV odbędzie się „Biesiada Integracyjna – „Grillowanie na polanie”. Na piątkowej imprezie (27.06), która w Restauracji Nad Potokiem w Kaczorowie rozpocznie się o godz. 17.00 nie zabraknie konkursów gier i świetnej tanecznej zabawy.

Wszyscy uczestnicy konkursów będą nagradzani „pocieszkami” (słodycze) natomiast osoby, które zajmą trzy pierwsze miejsca w każdej konkurencji otrzymają medale oraz nagrody rzeczowe.

- Społeczne znaczenie Biesiady integracyjnej jest nie do przecenienia – mówi Leszek Karbowski, prezes zarządu Jeleniogórskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem. - Uczestnicy mimo że siedzą na wózkach, są niewidomi, często podpierają swoje niełatwe życie kulami, nie skarżą się na swój los, nie obwiniają innych ale promieniują uśmiechem, energią, przedsiębiorczością i różnymi talentami. Integrują się i potrafią się świetnie bawić – dodaje organizator imprezy.

Dla uatrakcyjnienia spotkania spośród uczestniczek Biesiady wybrana zostanie „Królowa Lata 2014”.
W trakcie pikniku będą serwowane dania z grilla, podawane napoje ciepłe oraz zimne, a czas umilał i przygrywał do tańca będzie zespół muzyczny „Duet – Bend”. Każdy uczestnik Biesiady otrzyma pamiątkowy znaczek okolicznościowy. Będzie zapewniony samochód, który zawiezie na imprezę i odwiezie z niej. Autobus do Kaczorowa odjeżdża (27.06.) o godz.16.30 z ul. Modrzejewskiej - róg Wojska Polskiego (obok byłej stacji paliw).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group