Piątek, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 6091
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Niepełnosprawna mama prosi o 1 proc. dla chorego synka

Wtorek, 14 lutego 2017, 11:51
Aktualizacja: 12:14
Autor: Ret
Jelenia Góra: Niepełnosprawna mama prosi o 1 proc. dla chorego synka
Fot. Archiwum rodzinne
U Pawełka w czwartym miesiącu życia stwierdzono asymetrię złożeniową (kręcz barku). Obecnie porusza się samodzielnie lecz wymaga dalszego usprawnienia ruchowego. Chłopiec jest autystyczny. Wymaga kosztownej rehabilitacji i leczenia. Ponieważ dziecko wymaga całodobowej opieki, jego mama musiała zrezygnować z pracy. Ojciec chłopca jest osobą niepełnosprawną, z niedowładem ciała.

Do naszej rodziny wkracza totalna bieda. Rehabilitacja synka i męża kosztują za godz. 70 zł, logopeda – 80 zł. Dieta bezglutenowa miesięcznie dla Pawełka to 1450 zł miesięcznie, do tego dochodzą pampersy dla dziecka – kolejne 1050 zł miesięcznie. To pochłania nasze dochody i nas nieustannie zadłuża – opowiada Renata Gaumer. - Bez pomocy w postaci 1 % podatku nasz synek pozbawiony będzie systematycznych wizyt u logopedy, fizjoterapeuty, neurologa, zajęć z integracji sensorycznej, dietetyczki i komory hiperbarycznej – dodaje mama Pawełka, która również jest niepełnosprawna – traci wzrok.

Czuję się bezradna i załamana. Boję się utraty synka, Pragnę spokoju i stabilizacji. Moim marzeniem jest turnus rehabilitacyjny i komora hiperbaryczna dla synka, która dotleni i pobudzi synkowi mózg dla lepszego funkcjonowania. (koszt komory to 5.500 zł) – apeluje o pomoc Renata Gaumer.
Więcej informacji na: www.pomocdlapawelka.pl

Poniżej dane do wypełnienia PIT:
 
FUNDACJA DZIECIOM "ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ"
ul. Łomiańska 5
01-685 Warszawa
numer KRS-0000037904
cel szczegółowy: Nr.8337 Paweł Gaumer - na leczenie i rehabilitację

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group