Niedziela, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 13619
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Nielegalne trunki nie trafią do melin

Piątek, 19 grudnia 2008, 11:20
Aktualizacja: 11:21
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Nielegalne trunki nie trafią do melin
Fot. ....
Ponad trzysta litrów spirytusu rozlanego do litrowych butelek i najpewniej przeznaczonego do sprzedaży, przechwycili policjanci od dwóch mężczyzn, którzy znaleźli sobie źródło zarobku na święta.

Do zdarzenia doszło w Bolesławcu. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 56 i 67 lat (jeden z Bolesławca, drugi z Legnicy), którzy w garażu mieli 317 litrów spirytusu bez polskich znaków akcyzy. Rynkowa wartość zabezpieczonego spirytusu to około 25 tys. zł.

Spirytus rozlany był w butelki o pojemności litra, co świadczyć może że był przygotowany do sprzedaży. Ponadto policjanci ujawnili również puste plastikowe butelki. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu.

Obecnie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności w tej sprawie, również te dotyczące gdzie alkohol miał trafić. Zatrzymane osoby wcześniej były karane za podobne przestępstwa. Amatorom łatwego zarobku na nielegalnym spirytusie grozi kara do trzech lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
519
Jest nowy
7%
1-5 lat
13%
5-10 lat
18%
10-20 lat
42%
pow. 20 lat
20%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
Z Niemiec przez Jelenią Górę do IPN
 
Kultura
Rozbójnik w Cieplicach
 
112
Uratowali mu życie
 
112
Policja złapała bandziora (foto, wideo)
 
112
Zginął na drodze
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group