Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 6788
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nielegalna plantacja została zlikwidowana

Poniedziałek, 21 czerwca 2021, 13:16
Aktualizacja: 13:17
Autor: 112
Jelenia Góra: Nielegalna plantacja została zlikwidowana
Fot. Archiwum Policji
Do dziesięciu lat pozbawienia wolności grozi 34-letniemu mężczyźnie zatrzymanemu przez jeleniogórskich policjantów. Jest podejrzany o uprawę konopi indyjskich, posiadanie znacznych ilości narkotyków oraz o kradzież energii elektrycznej.

Funkcjonariusze uzyskali informację, że najprawdopodobniej w jednym z budynków w Jeleniej Górze zorganizowana została uprawa konopi indyjskich. We wskazanym miejscu ujawnili i i zabezpieczyli krzewy w różnych fazach wzrostu oraz marihuanę, co potwierdziło prowadzenie nielegalnej uprawy.

Plantacja znajdowała się w specjalnie przygotowanym do tego pomieszczeniu, wyposażonym w urządzenia między innymi sterujące ogrzewaniem, oświetleniem, wentylacją, które potrzebne są do należytego wzrostu roślin. Łącznie na rynek nie trafi blisko 2 kg narkotyków o wartości czarnorynkowej ponad 100 tysięcy złotych. Ponadto funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna w celu prowadzenia nielegalnej uprawy dopuścił się również kradzieży energii elektrycznej – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Twoja reakcja na artykuł?

7
30%
Cieszy
3
13%
Hahaha
0
0%
Nudzi
6
26%
Smuci
2
9%
Złości
5
22%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group