Niedziela, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 12782
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Niedoszły samobójca żyje dzięki policjantom

Czwartek, 9 października 2008, 14:04
Aktualizacja: 14:05
Autor: TEJO
Dramatyczną noc mają za sobą stróże prawa i policyjni negocjatorzy. Gość jednego z pensjonatów w Szklarskiej Porębie okaleczył się dwoma nożami i zagroził, że się zabije. Desperat był pijany. Motywem zamiarów samobójczych była zazdrość o dziewczynę.

Wczoraj około godziny 22 oficer dyżurny Komisariatu Policji w Szklarskiej Porębie został powiadomiony przez mężczyznę, który zatrzymał się w jednym z pensjonatów w Szklarskiej Porębie, że jeden z gości tego pensjonatu jest wobec niego bardzo agresywny, w rękach trzyma noże i ma skłonności samobójcze.

Policjanci, którzy pojechali na zgłoszenie ustalili, że osobą, wobec, której podjęli interwencję jest 25-letni mieszkaniec Wrocławia. Mężczyzna miał w rękach noże, którymi dokonał samookaleczeń w okolicach szyi, przedramion i klatki piersiowej. Ponadto twierdził, że popełni samobójstwo – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

Jak ustalili policjanci, pomiędzy zgłaszającym, a 25-latkiem doszło do sprzeczki, której powodem najprawdopodobniej była zazdrość o dziewczynę.
Z uwagi na narastającą agresję oraz duże prawdopodobieństwo popełnienia samobójstwa przez 25-latka na miejsce wezwano policyjnych negocjatorów oraz wezwano pomoc medyczną.

Po godzinie negocjacji policjantom udało się przekonać mężczyznę do odrzucenia noży, a następnie po udzieleniu mu pomocy medycznej 25-latek trafił do policyjnego aresztu do wytrzeźwienia i konsultacji lekarskiej. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało ponad 1 promil.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
555
Jest nowy
7%
1-5 lat
13%
5-10 lat
18%
10-20 lat
42%
pow. 20 lat
20%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
Z Niemiec przez Jelenią Górę do IPN
 
Kultura
Rozbójnik w Cieplicach
 
112
Uratowali mu życie
 
112
Policja złapała bandziora (foto, wideo)
 
112
Zginął na drodze
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group