Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 8057
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Niedoszły samobójca żyje dzięki policjantom

Czwartek, 9 października 2008, 14:04
Aktualizacja: 14:05
Autor: TEJO
Dramatyczną noc mają za sobą stróże prawa i policyjni negocjatorzy. Gość jednego z pensjonatów w Szklarskiej Porębie okaleczył się dwoma nożami i zagroził, że się zabije. Desperat był pijany. Motywem zamiarów samobójczych była zazdrość o dziewczynę.

Wczoraj około godziny 22 oficer dyżurny Komisariatu Policji w Szklarskiej Porębie został powiadomiony przez mężczyznę, który zatrzymał się w jednym z pensjonatów w Szklarskiej Porębie, że jeden z gości tego pensjonatu jest wobec niego bardzo agresywny, w rękach trzyma noże i ma skłonności samobójcze.

Policjanci, którzy pojechali na zgłoszenie ustalili, że osobą, wobec, której podjęli interwencję jest 25-letni mieszkaniec Wrocławia. Mężczyzna miał w rękach noże, którymi dokonał samookaleczeń w okolicach szyi, przedramion i klatki piersiowej. Ponadto twierdził, że popełni samobójstwo – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

Jak ustalili policjanci, pomiędzy zgłaszającym, a 25-latkiem doszło do sprzeczki, której powodem najprawdopodobniej była zazdrość o dziewczynę.
Z uwagi na narastającą agresję oraz duże prawdopodobieństwo popełnienia samobójstwa przez 25-latka na miejsce wezwano policyjnych negocjatorów oraz wezwano pomoc medyczną.

Po godzinie negocjacji policjantom udało się przekonać mężczyznę do odrzucenia noży, a następnie po udzieleniu mu pomocy medycznej 25-latek trafił do policyjnego aresztu do wytrzeźwienia i konsultacji lekarskiej. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało ponad 1 promil.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group