Niedziela, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 6473
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Niech żyją motocykle!

Wtorek, 11 lipca 2006, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 29 września 2006, 15:16
Autor: Rafa
Kotlina Jeleniogórska: Niech żyją motocykle!
Fot. goral
Motocross to dyscyplina sportu, która fascynuje wielu. W regionie jeleniogórskim można zauważyć wielu mknących na swoich maszynach motocyklistów.

Dlaczego? Być może społeczeństwo potrzebuje jakiejś dawki adrenaliny. Niestety, jest to sport bardzo kosztowny.

Każdy, kto choć trochę interesuje się takimi pojazdami zapewne miał okazję odwiedzić tor w Siedlęcinie czy Janowicach. Coraz większe zainteresowanie wśród kibiców wzbudzają coroczne zawody Piknik Cross Country w Siedlęcinie.

Na imprezę tą przybywa wielu znanych zawodników motocrossowych. Cała rzesza miłośników sportów motocyklowych przeżywa swoje święto w przyjaznej i wesołej atmosferze. Dlatego z niecierpliwością czekamy na następne zawody we wrześniu.

Wcześniej jeszcze, bo w sierpniu miłośnicy „ścigaczy” będą mieli okazję obejrzeć II Rajd Enduro, który odbędzie się w Winowie koło Opola.

Starsi kibice zapewne pamiętają Sześciodniówkę Enduro, która odbyła się jedenaście lat temu w okolicach Jeleniej Góry. Mistrzostwa te obserwowało kilka tysięcy kibiców. Impreza była świetnie zorganizowana i wszyscy jeszcze długo rozpamiętywali emocje związane z tym niesamowitym show.

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group