Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 6491
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Niebezpiecznie w kurorcie

Poniedziałek, 9 stycznia 2006, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 7 marca 2006, 0:28
Autor: TEJO
Do dwóch poważnych przestępstw doszło w niedzielę w mieście pod Szrenicą. Napadniętej kobiecie udało się wezwać pomoc. Pobity siekierą mężczyzna zmarł.

Na gościnne występy przyjechali do Szklarskiej Poręby 22-letni mieszkaniec Koszalina (Zachodniopomorskie) oraz czternastolatka z gminy Będzin.
W niedzielę przy ulicy Dworcowej przestępcy usiłowali obrabować 52-letnią kobietę. Przyłożyli jej nóż do nóż do gardła i zażądali pieniędzy.

Napadnięta zachowała zimną krew i zaczęła głośno wzywać pomocy. Spłoszyła bandytów. Po pościgu złapał ich patrol policji. Okazało się, że nastolatka była poszukiwana przez koszalińską policję, ponieważ uciekła z domu.

Z kolei w jednym z mieszkań przy ulicy Waryńskiego rozgrała się tragedia. Podczas libacji dwóch pijanych mężczyzn pokłóciło się. Jeden z nich wziął siekierę i jej obuchem pobił kompana. W wyniku odniesionych obrażeń 47-latek zmarł.

Starszy o dziesięć lat sprawca miał prawie dwa i pół promila alkoholu w organizmie.
Teraz przebywa w policyjnej izbie zatrzymań. Czeka go sprawa karna. Za popełniony czyn może spędzić w więzieniu nawet 25 lat.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group