Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 1728
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Niebezpiecznie w kurorcie

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Poniedziałek, 9 stycznia 2006, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 7 marca 2006, 0:28
Autor: TEJO
Do dwóch poważnych przestępstw doszło w niedzielę w mieście pod Szrenicą. Napadniętej kobiecie udało się wezwać pomoc. Pobity siekierą mężczyzna zmarł.

Na gościnne występy przyjechali do Szklarskiej Poręby 22-letni mieszkaniec Koszalina (Zachodniopomorskie) oraz czternastolatka z gminy Będzin.
W niedzielę przy ulicy Dworcowej przestępcy usiłowali obrabować 52-letnią kobietę. Przyłożyli jej nóż do nóż do gardła i zażądali pieniędzy.

Napadnięta zachowała zimną krew i zaczęła głośno wzywać pomocy. Spłoszyła bandytów. Po pościgu złapał ich patrol policji. Okazało się, że nastolatka była poszukiwana przez koszalińską policję, ponieważ uciekła z domu.

Z kolei w jednym z mieszkań przy ulicy Waryńskiego rozgrała się tragedia. Podczas libacji dwóch pijanych mężczyzn pokłóciło się. Jeden z nich wziął siekierę i jej obuchem pobił kompana. W wyniku odniesionych obrażeń 47-latek zmarł.

Starszy o dziesięć lat sprawca miał prawie dwa i pół promila alkoholu w organizmie.
Teraz przebywa w policyjnej izbie zatrzymań. Czeka go sprawa karna. Za popełniony czyn może spędzić w więzieniu nawet 25 lat.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~qba 9-01-2006 13:32
pierwsza czesc atykulu jest kompletnie nielogiczna, co ma czternastolatka do napadnietej kobiety??? Poza tym fragment z powtorzonym zwrotem " Przyłożyli jej nóż do nóż do gardła"... Wypadalo by chociaz raz przeczytac tekst przed jego opublikowaniem.
~TEJO 9-01-2006 15:07
>pierwsza czesc atykulu jest kompletnie >nielogiczna, co ma czternastolatka do napadnietej >kobiety??? Poza tym fragment z powtorzonym zwrotem >" Przyłożyli jej nóż do nóż do >gardła"... >Wypadalo by chociaz raz przeczytac tekst przed >jego opublikowaniem. Qba, może sam dokładnie przeczytasz tekst, zanim go skomentujesz... Ale wyjaśniam: 14 latka napadła razem z 22 latkiem na mieszkankę Szklarskiej Poręby. A co do powtórzonego zwrotu, to go nie zauważyłem
~qba 9-01-2006 18:53
"Na gościnne występy przyjechali do Szklarskiej Poręby 22-letni mieszkaniec Koszalina (Zachodniopomorskie) oraz czternastolatka z gminy Będzin." Slowo "przestepcy" uzyte w nastepnym zdaniu nie bardzo mozna skojarzyc z tym, bo skoro celem ich przybycia byly goscinne wystepy to niby czemu mieli by kogos obrabowac? Czepiam sie, ale te zdania sie po prostu zle ulozone ;)
~TEJO 9-01-2006 20:33
>"Na gościnne występy przyjechali do >Szklarskiej Poręby 22-letni mieszkaniec Koszalina >(Zachodniopomorskie) oraz czternastolatka z gminy >Będzin." >Slowo "przestepcy" uzyte w nastepnym >zdaniu nie bardzo mozna skojarzyc z tym, bo skoro >celem ich przybycia byly goscinne wystepy; to niby >czemu mieli by kogos obrabowac? Czepiam sie, ale >te zdania sie po prostu zle ulozone ;) Qba, gościnne występy, tak się w przenośni określa nie tylko odwiedziny gwiazd na koncercie w innym mieście, ale i przyjazd przestępców w miejsce, w którym nie mieszkają, po to, aby dokonać złych uczynków (np. obrabować mieszkankę Szklarskiej Poręby), a skoro nie ma mowy o artystach w następnym zdaniu, to... chyba wiadomo, o kogo chodzi Ale i tak dziękuję za uwagę ;)
~qba 10-01-2006 11:34
No to wszystko jasne ;-) pozdr.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group