Sobota, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 5065
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wojanów: Niebezpieczne boisko!

Wtorek, 30 lipca 2019, 11:27
Aktualizacja: Czwartek, 1 sierpnia 2019, 6:34
Autor: Przemek Kaczałko
Wojanów: Niebezpieczne boisko!
Fot. Przemek Kaczałko
We wrześniu 2017 roku piłkarze Bobrów Wojanów po kilku latach gościnnego grania w Dąbrowicy wrócili na obiekt naprzeciwko Pałacu Wojanów. Długo nie nacieszyli się grą na swoim boisku, bowiem z czasem okazało się, że wykonanie renowacji było skandaliczne i zagraża zdrowiu sportowców. Gmina Mysłakowice zapowiada naprawę murawy.

Piłkarze Bobrów Wojanów (jeleniogórska B-klasa) ponownie grają na boisku w Dąbrowicy i nie wiedzą, czy i kiedy wrócą na własny obiekt. Zapytaliśmy więc wójta o plany wobec obiektu sportowego.

Od jesieni przewidujemy prace na boisku. Planujemy najpierw wybrać pozostałości gruzowe, śmieciowe, które się tam znalazły dziwnym trafem i później nawieźć ziemię, zasadzić nową trawę - zapowiada Michał Orman, wójt Gminy Mysłakowice.

Jak to się stało, że w podłożu boiska znalazło się dużo szkła? - dopytaliśmy.

To jest inwestycja sprzed mojej kadencji - to poprzednie władze gminy realizowały i ciężko mi powiedzieć, kto jest za to odpowiedzialny - mówi wójt.

Z uwagi na dożynki gminne, które w tym roku planowane są właśnie w Wojanowie (14 września) - inwestycję opóźniono, a po imprezie mają ruszyć prace naprawcze na murawie. Zatem sportowcy wrócą na nowy "zielony dywan" w 2020 roku.

Twoja reakcja na artykuł?

5
15%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
6%
Nudzi
2
6%
Smuci
7
21%
Złości
18
53%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group