Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 6263
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Nie zostawiaj saszetki na dachu auta!

Piątek, 19 września 2008, 9:17
Aktualizacja: 9:18
Autor: TEJO
Roztargnienie zmotoryzowanego mieszkańca mogło kosztować go utratę wszystkich pieniędzy na koncie. Okazję wykorzystał nieuczciwy człowiek, który posłużył się znalezioną kartą. Przestępcę złapała policja.

Do zdarzenia doszło w okolicach Zgorzelca latem. Jeden z mieszkańców regionu zostawił na dachu samochodu saszetkę z dokumentami oraz pieniędzmi i … odjechał. Etui znalazł mężczyzna, który – zamiast odnaleźć właściciela i oddać mu jego zgubę – potraktował saszetkę jak swoją własność i „wypłacił” sobie znaleźne.

Pechowiec zgłosił utratę karty i dokumentów policji. Już tracił nadzieję na odzyskanie przedmiotów, kiedy okazało się, że stróże prawa nie próżnowali. Zatrzymali ostatnio 32-letniego mieszkańca gminy Zgorzelec, który przyznał się do znalezienia i przywłaszczenia dokumentów i pieniędzy.

Nie zaprzeczył, że wykorzystując znajdującą się tam kartę bankomatową wypłacił z bankomatu gotówkę na szkodę właściciela karty. Teraz odpowie przed sądem za kradzież pieniędzy, za co grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group