Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 12952
Zalogowanych: 113
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Nie zagrają w Oriencie. Gryfów czeka

Środa, 23 listopada 2011, 15:40
Aktualizacja: 15:41
Autor: Agrafka
JELENIA GÓRA: Nie zagrają w Oriencie. Gryfów czeka
Fot. Organizator
W piątek, 25 listopada, w Hotelu Stacja nad Kwisą w Gryfowie Śląskim, wystąpi zespół Boogie Boys.

Z powodu niewielkiego zainteresowania imprezą w jeleniogórskim Orient Expressie odwołano występ tego tercetu, który tworzą dwaj pianiści: Bartłomiej Szopiński i Michał Cholewiński oraz perkusista i wokalista - Szymon Szopiński.

Muzycy wystąpią jednak w Gryfowie Śląskim w Hotelu Stacja nad Kwisą. Bilet kosztuje 50 zł, a w cenie jest nie tylko koncert, lecz także kolacja z lampką wina lub piwem, możliwość skorzystania ze SPA oraz afterparty. Rezerwacje pod numerem telefonu 757137028.

Artyści z Boogie Boys mający na swoim koncie już dwie płyty „Revelation” i „Hey You”, korzystają z tradycji rdzennych bluesmanów oraz polskiej muzyki rozrywkowej. W efekcie powstają oryginalne utwory, które w nowatorski sposób nawiązują do starych brzmień, zarówno amerykańskich, jak i polskich.

Sonda

Czy chciałbyś aby tej zimy spadło w Jeleniej Górze dużo śniegu?

Oddanych
głosów
1198
Tak
41%
Nie
53%
Jest mi to obojętne
6%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Człowiek jest kimś wyjątkowym we wszechświecie
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
112
Rozbite auta po mocnym „dzwonie”
 
Inwestycje
Kowary ruszają z budową domu komunalnego
 
Jelonka wczoraj
Szpiedzy w Jeleniej Górze
 
Ciekawe historie i inne opowieści
Schaffgotschowie – strażnicy gór i tradycji. Krótka historia ich rządów w regionie Jeleniej Góry
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group