Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 5985
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Nie tylko promocja festiwalem światła

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Sobota, 14 maja 2011, 8:19
Aktualizacja: 8:22
Autor: RED
Wieczór na ulicy Długiej.
Fot. TEJO
W Pile odbyła się konferencja, podczas której koncern Philips podkreślał rangę, jaką przypisuje Karkonoskiemu Festiwalowi Światła

- Konferencja w Pile była dla Jeleniej Góry istotnym wydarzeniem promocyjnym – powiedział Marcin Zawiła, Prezydent Jeleniej Góry. Promocja tyczy Karkonoskiego Festiwalu Światła, który w tym roku miał już swoją trzecią edycję. W wydarzeniu czynnie bierze udział międzynarodowy koncern Philips.

– Właśnie dla niego nasz Festiwal staje się powoli jednym z najważniejszych wydarzeń promocyjnych, nie tylko w Polsce, ale i w całym regionie tej części Europy. Będziemy wspomagać Festiwal, głównie ze względu na korzyści dla Jeleniej Góry, m.in. przez organizację w tym czasie (Festiwal odbędzie się tradycyjnie w styczniu) konferencji naukowej specjalistów w dziedzinie oświetlenia miast, organizowanej przy współudziale Politechniki Wrocławskiej – zapowiada prezydent Marcin Zawiła.

Korzyści Jeleniej Góry są nie tylko promocyjne. Miasto stara się, by najnowocześniejsze, wręcz eksperymentalne inicjatywy urbanistów w tym zakresie pokazywać na przykładzie Jeleniej Góry. Czynione są także zabiegi, aby dzięki specjalistom od oświetlenia przestrzeni miejskiej, udoskonalać istniejący już system.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Gość 14-05-2011 15:03
ale to nie jest promowanie jeleniej góry tylko Cieplic ,które i tak sobie bardzo dobrze radzą bez pomocy naszego ratusza Zawiła niech weźmie się za promocje miasta jeleniej góry ,bo jak do tej pory to nic nadal się tu nie dzieje ,młodzież chodzi bez celu po tym mieście i nic im nie oferują a i tym starszym mieszkańcom też nie zaproponują żadnych rozrywek ,więc ja już się teraz nie dziwie czemu to ta nasz młodzież chla to piwsko po bramach a potem wszczyna burdy uliczne ,gdzie lecą kosze i inne trwałe mienie tego miasta .
~panie ZA.. 14-05-2011 15:51
weź pan coś samemu zdziałaj bo te podpinanie się pod czyjeś sukcesy i inicjatywy jest już żenujące
~Azali 15-05-2011 10:53
Festiwal powinien sie odbywać w ciepłych dniach, pamiętam jak był we wrześniu było lepiej bo było ciepło,,, a najlepiej jak by były 2 festiwale rocznie :D

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group