Środa, 17 sierpnia
Imieniny: Julianny, Jacka
Czytających: 7311
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nie przegap! Jutro wspaniały piknik na Zabobrzu

Sobota, 6 czerwca 2015, 8:29
Aktualizacja: 8:33
Autor: Jel
Jelenia Góra: Nie przegap! Jutro wspaniały piknik na Zabobrzu
Fot. Organizator
Na najbliższą niedzielę (7.06) Jeleniogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa przygotowała moc atrakcji dla całych rodzin. Piknik pt. Pidżama Party, czyli wielki skok w XX wiek, rozpocznie się o godz. 14.00 i potrwa do godz. 20.00.

- Po ogromnym sukcesie ubiegłorocznego festynu postanowiliśmy w tym roku również przygotować rodzinną imprezę dla mieszkańców naszego osiedla, choć zapraszamy również jeleniogórzan zamieszkujących inne dzielnice. To piknik z okazji Dnia Dziecka, ale kierujemy go do całych rodzin, bo dla dorosłych atrakcji też nie zabranie. – zapewnia Mirosław Garbowski, prezes Jeleniogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. – W tym roku przyświeca nam jeden cel: pokazać współczesnym dzieciom, jak spędzali czas ich rodzice, gdy byli w ich wieku, gdy nie było tabletów i telefonów komórkowych. Za to mieli głowy pełne pomysłów, patyki, liny, gumy, kredę i tym podobne „zabawki”. Dlatego 7 czerwca „skaczemy” w XX w. – dodaje.

W organizację imprezy włączyło się wiele instytucji, między innymi Urząd Miasta Jelenia Góra, Jeleniogórskie Centrum Kultury oraz służby mundurowe.

- Niedziela to taki wyjątkowy dzień tygodnia, kiedy można sobie pozwolić na to, by w ogóle nie ściągać pidżamy – mówi Magdalena Pruś z firmy VESNA Bajeczne Imprezy. – Dlatego zachęcamy przede wszystkim dzieci, ale także dorosłych, by przyszli w swoich ulubionych pidżamach. Czekać na nich będzie miła niespodzianka. Nie zapomnijcie zabrać ukochanej maskotki oraz poduchy, ponieważ planujemy wielką bitwę na poduszki. Poza tym miłośników dobrej zabawy i footballu już dziś namawiamy do tworzenia pięcioosobowych drużyn. Podczas pikniku rozegramy turniej piłki nożnej w wielkich kulach - mówi.

Wszystkich atrakcji przygotowanych przez organizatorów nie sposób wymienić. Szczegóły zawiera plakat. Warto jednak dodać, że uwieńczeniem imprezy – jak przystało na XX wiek - będzie koncert zespołu The Beatlmen, który przypomni największe hity kultowej grupy The Beatles.

Miejsce imprezy: plac między blokami przy ul. Noskowskiego 7 i 8 oraz 11 i 12.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group