Czwartek, 9 lutego
Imieniny: Apolonii, Cyryla
Czytających: 4127
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nie Lada Sztuka, czyli Lustrzana Góra w BWA

Środa, 14 sierpnia 2013, 8:03
Aktualizacja: 8:04
Autor: BWA
Jelenia Góra: Nie Lada Sztuka, czyli Lustrzana Góra w BWA
Fot. BWA
W piątek (16.08.) rozpoczną się w Jeleniej Górze trzydniowe warsztaty rodzinne „Lustrzana Góra”, które poprowadzą: Magdalena Kreis i Natalia Romaszkan. Działanie będzie okazją do stworzenia wyjątkowej książki, powstającej przez trzy kolejne dni...

Poszczególne strony książki zostaną rozproszone w przestrzeni miasta, tak by chodząc po nim, można było odkrywać kolejne części historii. Każdy z zespołów rodzinnych przygotuje jeden fragment książki z charakterystycznym elementem, którym będzie lustro. Dzięki temu przechadzające się po mieście przypadkowe osoby staną się na chwilę bohaterami opowieści. Wydarzenie zakończy w niedzielę (18.08.) o godz. 13.00 wspólny spacer, który będzie okazją do poznania całej książki. Organizatorzy zapraszają na tę przechadzkę wszystkich zainteresowanych.

Magdalena Kreis i Natalia Romaszkan – duet PRZEtwórczy. Studentki i absolwentki kierunków humanistycznych oraz artystycznych. Od kwietnia 2010 roku współpracują z Galerią Dizajn – BWA Wrocław, gdzie działają w ramach autorskiego programu edukacyjno-artystycznego dla dzieci i rodziców „3D czyli Dizajn Dla Dzieci”. Z warsztatami podróżują po całej Polsce na zaproszenie instytucji kultury i organizatorów wydarzeń artystycznych. Są autorkami książki „Zeszyty do dizajnu” wydanej pod koniec 2011 roku.

Działania odbędą się w ramach projektu NIE LADA SZTUKA. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Miasta Jelenia Góra.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group