Piątek, 31 marca
Imieniny: Balbiny, Beniamina
Czytających: 8684
Zalogowanych: 19
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Nękał partnerkę – odpowie za to

Środa, 17 marca 2021, 11:02
Autor: WAC
Region: Nękał partnerkę – odpowie za to
Fot. policja
Na dwa miesiące do aresztu trafił mężczyzna, który uporczywie nękał swoją byłą partnerkę. Podejrzany, którego zatrzymali policjanci z powiatu bolesławieckiego wydzwaniał i wysyłał wiadomości oraz nachodził kobietę w miejscu zamieszkania i w pracy.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu zatrzymali 28-letniego mężczyznę podejrzanego o uporczywe nękanie swojej byłej partnerki. Mężczyzna przez ostatni miesiąc wielokrotnie wydzwaniał i wysyłał wiadomości do byłej dziewczyny. Nachodził kobietę w miejscu zamieszkania i pracy. Wszczynał awantury, podczas których obrażał ex-partnerkę, groził i naruszył jej nietykalność cielesną. Nawet po otrzymaniu zakazu kontaktu i zbliżania poszedł do pokrzywdzonej lekceważąc orzeczenie prokuratorskie. Dodatkowo poprzez groźby chciał doprowadzić do odwołania obciążających go zeznań.

Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Bolesławcu sąd zdecydował o konieczności odizolowania sprawcy i zastosowaniu wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na dwa miesiące.

Podejrzanemu grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

7
54%
Cieszy
2
15%
Hahaha
2
15%
Nudzi
1
8%
Smuci
0
0%
Złości
1
8%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group