Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 2751
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nawierzchnia ulicy Rataja będzie łatana (wracamy do tematu)

Poniedziałek, 26 czerwca 2017, 7:26
Aktualizacja: 7:29
Autor: Joanna
Jelenia Góra: Nawierzchnia ulicy Rataja będzie łatana (wracamy do tematu)
Fot. Archiwum
Popękana nawierzchnia ulicy Rataja w Cieplicach zostanie załatana. Będą to drobne prace polegające na wyrównaniu nawierzchni, ale powinno to rozwiązać problem na czas korzystania z objazdów z powodu zamknięcia mostu nad potokiem „Wrzosówka” w ciągu ul. Cervi. Droga kwalifikuje się do remontu, jednak nie nastąpi to szybko.

Przebudowa mostu nad potokiem „Wrzosówka” przy ulicy Cervi w Jeleniej Górze w Cieplicach zmusi kierowców do korzystania z objazdów. Niestety, niektóre ulice, szczególnie Rataja, nie są w najlepszym stanie, o czym pisaliśmy ostatnio.

- W najbliższym czasie zostaną wykonane drobne prace polegające na wyrównaniu nawierzchni – poinformował rzecznik Urzędu Miasta w Jeleniej Górze Cezary Wiklik. - Jest ona dość mocno popękana, szczególnie w na odcinku przed i za mostem nad rzeką Kamienna. Wyrównanie nawierzchni na tym odcinku powinno na pewien czas rozwiązać problem. Oczywiście jest to tylko tymczasowe rozwiązanie. W przyszłości tan odcinek drogi będzie musiał zostać wyremontowany i będzie to większa inwestycja, na którą będziemy musieli poczekać – dodał.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group