Środa, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 6964
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Naukowy zawrót głowy w „Elektroniku”

Wtorek, 16 grudnia 2014, 9:15
Aktualizacja: Środa, 17 grudnia 2014, 9:01
Autor: EL
Jelenia Góra: Naukowy zawrót głowy w „Elektroniku”
Fot. Archiwum Szkoły
W jeleniogórskim Zespole Szkół Elektronicznych i Gimnazjum nr 3 odbyły się w minioną sobotę pierwsze zajęcia warsztatowe z projektu „Naukowy zawrót głowy”, który jest adresowany do uczniów klas V i VI szkół podstawowych.

Zajęcia prowadzili nauczyciele z pomocą uczniów Gimnazjum nr 3, którzy bardzo chętnie włączyli się w działania i pomagali młodszym kolegom w wykonywaniu ozdób świątecznych.

Na przybyłych czekało wiele, ciekawych propozycji. Można było pobawić się masą solną i stworzyć samodzielnie pięknego anioła, wykonać z makaronu ozdoby choinkowe lub bałwanka. Wszyscy bardzo chętnie malowali i dekorowali bombki. Uczniowie brali również udział w zajęciach sportowych.

- Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w tych zajęciach i pomóc w ich przeprowadzeniu. Nie wiedziałam, że sobota w szkole może być tak bardzo ciekawie i aktywnie spędzonym czasem. Na pewno włączę się w organizację kolejnych warsztatów – powiedziała Agnieszka Bury, uczennica klasy IIId.

- Najbardziej podobało mi się wykonywanie bałwanków z ryżu. Pomagałam młodszym koleżankom przy ich ozdabianiu – dodała Dagmara Ciosek z kl. IIId.

Następne warsztaty z projektu edukacyjnego „Naukowy zawrót głowy” zostaną przeprowadzone w styczniu. Dyrekcja Zespołu Szkół Elektronicznych i Gimnazjum nr 3 już teraz serdecznie zaprasza uczniów z klas V i VI szkół podstawowych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group