Czwartek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 12249
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Natarcie na Galerię Tesco

Sobota, 27 lutego 2010, 16:30
Aktualizacja: Czwartek, 4 marca 2010, 8:35
Autor: Ania
JELENIA GÓRA: Natarcie na Galerię Tesco
Fot. TEJO
Tłumy ludzi przybyły na dzisiejsze otwarcie Centrum Handlowego Tesco Zabobrze. Jeleniogórzan przyciągnęły gwiazdy, z których najmocniejszy magnetyzm miał Mariusz Pudzianowski, mocarz zwany Pudzianem. Otwarcie spowodowało kłopoty dla zmotoryzowanych.

Strongman przyciągał niczym magnes. Podejść do sceny było więc nie lada wyczynem. Największymi szczęściarzami byli ci, którzy się na niej znaleźli. Spośród publiczności wyłoniono bowiem najodważniejszych mężczyzn i kobiety, którzy zdecydowali się zmierzyć w konkursie siłowym.
Panie musiały utrzymać 8, 5 kilograma w rękach – brano tutaj pod uwagę czas, a Panowie 32,5 kg – najlepszym okazał się ten, który 15 razy uniósł ciężar jedną ręką.

W sobotę na klientów Tesco czeka jeszcze więcej atrakcji. Prócz Mariusza Pudzianowskiego, który chętnie rozdaje autografy, na scenie pojawią się współprowadzący znane telewizyjne show „Jaka to melodia?”, Robert Osama,
finalistka popularnego programu „You Can Dance” oraz najbardziej znana w Polsce „dublerka” Michaela Jacksona, Diana „Sasha” Staniszewska oraz zespół DMC Crew, półfinalista programu „Mam talent!”

Podczas otwarcia Centrum Handlowego Tesco Zabobrze świetnie bawią się zarówno dzieci jak i dorośli. Jest to wyjątkowa okazja dla „zakupoholików”, ponieważ można zakupić wiele towarów po promocyjnej cenie.
Na zakończenie sobotniej imprezy przygotowano wielki pokaz sztucznych ogni. Tuż po godz. 19.00 rozświetlą one przez kilka minut niebo nad miastem.

Mniej kolorowo wygląda rzeczywistość przed nowym sklepem. Jest tam tyle samochodów, że na teren marketu nie wjeżdżają autobusy miejskie (poza T). Są też kłopoty ze znalezieniem wolnego miejsca na parkingach. Policjanci radzą, aby do galerii udać się na piechotę.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (96)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
986
Jest nowy
7%
1-5 lat
15%
5-10 lat
18%
10-20 lat
42%
pow. 20 lat
18%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
5 lat minęło
 
Aktualności
Ruszają po 27 latach
 
Aktualności
Zaklęcie rozświetliło choinkę
 
Aktualności
Huczne otwarcie lodowiska
 
Aktualności
Choinka koło Ratusza już świeci
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group