Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 7208
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Nastrojowy rejs w Przystań Café

Poniedziałek, 26 kwietnia 2010, 8:00
Aktualizacja: 8:00
Autor: Gabi
JELENIA GÓRA: Nastrojowy rejs w Przystań Café
Fot. Gabi
W sobotnie popołudnie w Przystań Cafe Cieplickiego Centrum Kultury można było wysłuchać pięknego recitalu Iwony Loranc.

Przed wokalistką zaśpiewał duet Uncommon Project z Jeleniej Góry. W jego skład wchodzą: Katarzyna Maczel wokalistka i absolwentka PWST we Wrocławiu, oraz Bartłomiej Drak, który grał na gitarze. Zaprezentowali krótki program, który zaciekawił zgromadzoną publiczność.

Następnie na scenie pojawiła się gwiazda spotkania Iwona Loranc, której towarzyszył pianista. Zaśpiewała wiele znanych utworów takich jak: W Weronie, Kinematografia serc, Kiedy mnie już nie będzie, Uciekaj moje serce oraz wiele innych.

Wprowadziła widzów w swój świat odsłaniając z minuty na minutę rąbek tajemnicy, która tylko pozornie była na wyciągnięcie dłoni. Każde zaśpiewane słowo, każdy gest był niezbędny do porozumienia między widzem a artystką. Zawiązał się między nimi pewien rodzaj intymności. Można śmiało rzec, że wszystkie przedstawione przez wokalistkę piosenki były o miłości i w swoim wydźwięku skłaniały do myślenia i nie były radosne, ale czy można mówić inaczej o miłości?

Widzowie byli zachwyceni. Artystka bisowała aż trzykrotnie. Zaproszenie Iwony Loranc do Jeleniej Góry było bardzo dobrym posunięciem. Dzięki niej stare, dobrze znane utwory zyskały nowy blask, a ciekawy głos wokalistki na długo pozostanie w pamięci tych, którzy ją wysłuchali.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group