Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 17169
Zalogowanych: 92
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nasi zDolni Ślązacy nagrodzeni przez prezydenta

Niedziela, 25 czerwca 2017, 9:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 26 czerwca 2017, 7:03
Autor: UM
Jelenia Góra: Nasi zDolni Ślązacy nagrodzeni przez prezydenta
Fot. Archiwum
Siedmioro uczniów jeleniogórskich szkół zostało za rozmaite sukcesy w nauce wyróżnione honorowym tytułem „zDolny Ślązak” i „zDolny Ślązaczek” (ci drudzy – to uczniowie szkół podstawowych). Kilka tysięcy młodych Dolnoślązaków startowało w tej rywalizacji, więc znalezienie się w dobrze rozumianej elicie uczniowskiej jest sporym sukcesem.

Są to: Martyna Mutkowska (język angielski) z SP 5, Mikołaj Bilski (matematyka) z SP 6, Igor Wojtasik (język polski i matematyka) z SP 11, Julia Jamroziak (język angielski) – nauczanie domowe w ramach SP 11, a także Dominik Lisiak (język polski) z Gimnazjum Katolickiego i Dominik Sponaski (język angielski) oraz Weronika Czajkowska (język polski) – oboje z Gimnazjum przy I LO im. St. Żeromskiego.

Poza tytułem od Marszałka Województwa Dolnośląskiego uczniowie na ostatnich apelach, kończących rok szkolny otrzymali dyplomy i upominki od Prezydenta Jeleniej Góry.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Puste kościoły, mniej księży... Niedzielne msze raz w miesiącu?

Oddanych
głosów
848
Dobry pomysł
50%
To jest niedopuszczalne
32%
Nie mam zdania
18%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Polacy wydają fortunę na promocje
Rozmowy Jelonki
Rezonans dla węża domowego już możliwy
 
112
Dachowanie na Sobieszowskiej
 
Aktualności
Kiedy zobaczyłam telefon córki w mule rzeki, to nogi się pode mną ugięły
 
112
Zjechał z drogi
 
112
Kolizja obok cmentarza
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group