Poniedziałek, 6 lipca
Imieniny: Dominiki, Łucji
Czytających: 6682
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Narybek futbolu dobrze sobie radzi

Wiadomości: Dolny Śląsk
Czwartek, 2 lutego 2006, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 marca 2006, 23:32
Autor: TEJO
Fot. KKS „Jelenia Góra”
Do udanych zaliczą jeleniogórscy młodzi piłkarze występy w dwóch rozegranych niedawno temu turniejach w piłce halowej. Młodzicy Karkonoskiego Klubu Sportowego „Jelenia Góra” zajęli drugie miejsce w Bolesławcu i nieźle radzili sobie w Dzierżoniowie.

W imprezie bolesławieckiej rozgrywanej o puchar przewodniczącego rady powiatowej OPZZ im. Józefa Wiadernego wystąpiło sześć drużyn. Jeleniogórzanie większość spotkań wygrali.

Ulegli dopiero w finale z zawodnikami Granicy Bogatynia (0:5) i zajęli drugie miejsce. Najlepszym bramkarzem zawodów okazał się Tomasz Schumann z KKS „Jelenia Góra”.

Z kolei w Dzierżoniowie trenowani przez Grzegorza Królikowskiego jeleniogórzanie zmierzyli się z jedenastoma drużynami w III Memoriale im. Sławomira Harafa. KKS-owi przyszło grać z silnymi przeciwnikami z Polski i Czech. Jako jedyni pokonali zwycięzcę memoriału drużynę Hradec Kralove. Bramkę zdobył Konrad Andrzejczak.

W pozostałych spotkaniach młodzi sportowcy ze stolicy Karkonoszy minimalnie przegrywali i ostatecznie zajęli 10 miejsce.

Drużyna wystąpiła w składzie: Tomasz Schumann, Radosław Galuba, Sebastian Kasperczyk, Kajetan Kąs, Marcin Popiołkowski, Maciej Sałaputa, Krzysztof Sypniewski, Oskar Świstek, Konrad Andrzejczak, Mateusz Woś oraz Adriana Wróbel.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Jeleniogórzanin 3-02-2006 13:24
brawo chłopaki!
~Liczyrzepa 3-02-2006 21:55
mam nadzieje ze prezes lizak sie do nich nie miesza

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group