Sobota, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 3666
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Narkotyki w pokoju dziecka

Czwartek, 21 stycznia 2010, 14:00
Aktualizacja: 14:00
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Narkotyki w pokoju dziecka
Fot. Policja
Poduszka dziewczynki posłużyła 22–letniemu mężczyźnie jako skrytka na 70 porcji środków odurzających. Policji pomógł je „wywęszyć” pies służbowy. Sprawca może spędzić w więzieniu nawet 10 lat.

Policja dotarła do mężczyzny po otrzymaniu informacji, że może on handlować narkotykami. Przeszukano mieszkanie podejrzanego. W czynnościach uczestniczył także pies specjalnie przeszkolony do wykrywania substancji odurzających, który od kilku tygodni „służy” w garnizonie jeleniogórskim.

Strzałem w dziesiątkę okazało się przeszukanie pokoju 9-letniej dziewczynki, która mieszka w lokalu zajmowanym przez sprawcę. - Narkotyki ukryte były w poduszce, a w jej tornistrze znaleźli ponad 4700 zł pochodzące najprawdopodobniej ze sprzedaży środków odurzających. Łącznie policjanci zabezpieczyli około 70 porcji środków odurzających – marihuany i amfetaminy – poinformowała podinsp. Edyta Bagrowska z policji.

Policja ustaliła, że zatrzymany zajmował się handlem narkotykami co najmniej od lipca ubiegłego roku. Obecnie funkcjonariusze ustalają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz ich nabywców.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (41)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group