Sobota, 16 stycznia
Imieniny: Waldemara, Włodzimierza
Czytających: 6205
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Narkotyki ukrył w majtkach. Złapali dilera

Piątek, 3 czerwca 2011, 17:28
Aktualizacja: 17:31
Autor: KMP
JELENIA GÓRA: Narkotyki ukrył w majtkach. Złapali dilera
Fot. Policja
Ponad 150 porcji środków odurzających, poporcjowanych i przygotowanych do sprzedaży znaleziono ukryte w bieliźnie u 26–letniego mężczyzny, który trudnił się sprzedażą środków odurzających.

Policjanci prowadząc czynności ustalili, że mężczyzna najprawdopodobniej zajmuje się dystrybucją narkotyków w mieście. Towar rozwoził rowerem. Policjanci zauważyli go i zatrzymali na jednej z ulic osiedla Zabobrze .

– Kiedy policjanci poprosili go o wydanie narkotyków, mężczyzna oświadczył, że ich nie posiada. Wkrótce okazało się, że kłamał. W wyniku przeszukania policjanci zabezpieczyli ponad 150 porcji środków odurzających. Była to marihuana i amfetamina. Narkotyki były poporcjowane i przygotowane do sprzedaży, a diler ukrył je w majtkach – poinformowała podinspektor Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Policjanci w trakcie prowadzonych czynności potwierdzili , że mężczyzna również narkotykami handlował.

Diler trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie i handel narkotykami grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Aktualnie policjanci sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków a także ustalają kolejnych nabywców.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (40) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group