Sobota, 27 czerwca
35°C Jelenia Góra
reklamy

Napadli na sklep

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Na trzy miesiące do celi aresztu trafili dwaj przestępcy, którzy w sklepie obezwładnili kasjerkę i ukradli pieniądze oraz towar. Mężczyznom grozi kara do 12 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w Bolesławcu, gdzie miejscowa policja zatrzymała dwóch mężczyzn w wieku 24 i 33 lat, podejrzanych o napad na jeden ze sklepów spożywczych.

Sprawcy byli brutalni: ekspedientkę doprowadzili do stanu bezbronności używając siły fizycznej i grożąc jej. Napastnicy skradli z kasy pieniądze oraz towar, a następnie uciekli spłoszeni przez jednego z klientów – informuje policja. Zabrali także napoje alkoholowe i papierosy.

Nie zdążyli się jednak podelektować ich smakiem. Sprawców namierzyli i zatrzymali policjanci. Wobec podejrzanych zastosowano już środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Odpowiedzą za rozbój, za co grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka