Piątek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 2716
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA/ KRAJ: Najlepszego dla panów!

Poniedziałek, 10 marca 2008, 7:32
Aktualizacja: 7:33
Autor: Angela
JELENIA GÓRA/ KRAJ: Najlepszego dla panów!
Fot. TEJO
Dzisiaj (poniedziałek 10 marca) swoje święto obchodzą mężczyźni. Nie zapomnijmy o złożeniu im życzeń i kupieniu prezentu.

Święto powstałe dla równowagi – skoro jest Dzień Kobiet, to i panowie powinni mieć swoje 24 godziny. Zanim jednak panie wpadną w szał poszukiwań czegoś najodpowiedniejszego, muszą pamiętać, że nie każdy dar jest odpowiedni. To, co podoba się kobietom, nie zawsze wpada w gusta panów.

Czego najlepiej nie kupować? – Skarpetek, bo te są najczęstszym pomysłem na wszelkie okoliczności, ponadto sweterka, jeśli wręczamy go panom, którzy nie lubią ich nosić i robią to tylko ze względu na ofiarodawczynię. Nie wypada również kupować im kwiatów czy dawać pieniędzy, bo może to przynieść efekt zupełnie odwrotny od zamierzonego.

Czego więc mogliby sobie życzyć mężczyźni w dniu swojego święta? Przede wszystkim pamięci o nich, a poza tym na przykład rękawicy bramkarskiej (która przypominamy ulega zniszczeniu średnio co sezon), wędki – ale tu ostrożnie, bo niewiele kobiet zna się na takim sprzęcie, więc przy jej doborze lepiej poprosić o pomoc sprzedawcę. Pan chętnie przyjmie też markową bieliznę, dobre perfumy, interesującą książkę oraz markowy alkohol.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group