Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 6154
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Najemcy Galerii Sudeckiej wkrótce przejmą powierzchnie

Poniedziałek, 16 czerwca 2014, 7:05
Aktualizacja: 7:08
Autor: EI
Jelenia Góra: Najemcy Galerii Sudeckiej wkrótce przejmą powierzchnie
Fot. Wizualizacja
Budowa największego centrum handlowo–rozrywkowego w Jeleniej Górze weszła w kolejny etap, a już w lipcu br. rozpoczną się odbiory powierzchni przez najemców. Jako pierwsza swoje wnętrza zacznie urządzać kinowa sieć Helios.

Realizacja Galerii Sudeckiej przebiega zgodnie z harmonogramem. Obecnie na placu budowy pracuje blisko 300 osób, którzy kończą prace związane z realizacją kondygnacji kinowej. Już za kilka tygodni rozpocznie się proces odbioru powierzchni przez najemców. Kino Helios jako pierwsze rozpocznie adaptację swoich wnętrz.

- Z naszych obserwacji wynika, że w miastach około 100 tys. mieszkańców, jeden kinowy multipleks z powodzeniem realizuje zapotrzebowanie rynku. Wiemy również, że pozostali operatorzy, jak np. Cinema City, Multikino czy Cinema 3D, nie planują otwierania w kina w Jeleniej Górze w związku z tym, że Helios jeszcze w tym roku rozpocznie działalność w Galerii Sudeckiej, a miejsca na dwa tego typu obiekty w tym mieście nie ma – mówi Marcin Materny, dyrektor Działu Centrów Handlowych Echo Investment.
Otwarcie Galerii Sudeckiej zaplanowano na IV kw. 2014 roku.

Przypominamy, że Galeria Sudecka powstająca na Zabobrzu ma mieć 100 sklepów, restauracji i punktów usługowych oraz wielo salowe kino Helios z częścią kawowo-barową, a także klub fitness Fabryka Formy.
Wśród najemców Galerii Sudeckiej, oprócz hipermarketu Auchan, kina Helios i klubu fitness Fabryka Formy są już m.in. sklepy z Grupy LPP (Reserved, House, Mohito, Cropp Town, Sinsay), a także RTV Euro AGD, Go Sport, Martes Sport, Smyk, Empik, Jupi Park, CCC, Wojas, Top Secret, Diverse, Rossmann, Yes, Matras, Giacomo Conti, Wójcik, Gino Rossi, Świat Zabawek, North Fish, Kuchnia Polska, Thai Restaurant, Berlin Doner Kebap i inni.

W projekcie Galerii Sudeckiej inwestor przewidział 45 000 mkw. powierzchni handlowej. Najpierw powstanie galeria sklepów, butików i punktów usługowych oraz kino pierwszy w mieście multipleks. Ostatnim etapem realizacji Galerii Sudeckiej będzie budowa retail parku, w ramach którego powstanie między innymi wielko powierzchniowy sklep DIY. Do dyspozycji klientów zostanie oddanych ponad 1 800 miejsc parkingowych.
www.galeriasudecka.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (27) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group